top of page

En Güzel Yeni İş Tebrik Mesajları

Güncelleme tarihi: 22 Eki 2023

Yeni iş tebrik mesajı, gönderdiğiniz hediyeyi kişiselleştirecek ve oldukça özel kılacaktır. Peki bu mesajı yazarken nelere dikkat etmeliyiz?


 1. Samimi olun! Karşınızdaki kişiye en içten ve samimi duygularınızda hem onu motive edecek hem de tebrik edecek bir tondan yaklaşın.

 2. Kişinin ismini muhakkak kullanın. Notu ona hitap ederek başlayabilir ya da biterken tebriğin sonunda şahsına ithaf edebilirsiniz. İsimsiz bir not hem nezaketten uzak hem de yapay olacaktır.

 3. İyi dileklerde bulunun ve sevgi dolu olun. Sevginizi dile getirmekten, başarılarından bahsetmekten ve onunla duyduğunu gururu dillendirmekten çekinmeyin. Bu konuda mümkün olduğunda bonkör olun.


Yeni iş için tebrik mesajı örneklerini sizler için derledik!


 • Başarıların daim olsun! Eğitim hayatında verdiğin emeklerin karşılığını alacağın; özel hayatında olduğu gibi çok sevilip sayılacağın bir iş hayatın olsun. Sana güveniyoruz.

 • “Bir gün işe sıkılarak gidersem o mesleği bırakırım.” Her gün dans ederek işe gittiğin, keyifle içerisinde bulunduğun, geliştiğin ve geliştirdiğin bir iş hayatın olsun! Seninle gurur duyuyoruz.

 • Bugünkü heyecanını hiç kaybetmemen dileğiyle! Canım kızım/oğlum, ilk iş deneyimin sana güzel bir kariyer temeli, mutluluk ve başarı getirsin. Seni çok seviyorum!

 • Canım Karıcım/Kocacım, aylardır beklediğin ve sonuna kadar hak ettiğin terfini aldın! En az senin kadar mutluyum. Bu süreçte sana yol arkadaşlığı yapmama izin verdiğin için teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. Seni çok seviyor ve seninle çok gurur duyuyorum.

 • Yeni işin hayırlı olsun eski mesai arkadaşım… Gitmene çok üzülmüş olsam da hayal ettiğin yerde ve hedeflerine emin adımlarla koşuyor olman beni çok mutlu ediyor. Umarım yollarımız bir yerde tekrar keşidir. Başarıların daim olsun canım dostum!En Güzel Hediye: Konsept Hediye Kutuları


Yeni iş için bir diğer önemli husus tabiki hediye seçimi. Artık çok sıkılmadık mı masadan taşan ve 2-3 günde kuruyup işlevselliğini yitiren çiçeklerden? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. İşte tam da bunun için buradayız. Schocolate olarak hazırladığımız konsept hediye kutularının içerisinde yeni iş kutlama kategorisi de bulunuyor. Bu konseptte yer alan 3 farklı kutuyu gelin birlikte inceleyelim.


 1. Kahve Keyfi Konsepti: Paket dahilinde tercihinize göre çekirdek ya da öğütülmüş şekilde 3 çeşit kahve; Peru, Colombia, Kostarika, Kenya ve Guatemala seçenekleriyle geniş kahve yelpazesi; kahve fincanı, french press ve cam termos yer almaktadır.

 2. Great Yeni İş Konsepti: Kutu dahilinde özel olarak paketlenmiş Türk kahvesi ve kahve fincanı; dolma kalem ve Machiavelli’nin Prens kitabı mevcuttur.

 3. Only Way Yeni İş Konsepti: Paket dahilinde 100 gr çekilmiş Peru kahve, mini tükenmez kalem, mini kolonya ve defter yer almaktadır.


Sipariş vermek ya da ürünlerle ilgili daha fazla bilgi almak için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.


1.539 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page