top of page

TESLİMAT ŞARTLARI

*** Kurye ve Kargo ile gönderim  sadece kutulu çikolatalar için uygundur. Söz/Nişan tepsi ve gondol çikolatalar yolda zarar görme ihtimalleri yüksek olduğu için sadece mağazamızdan teslim edilmektedir.

İzmir İçi Kurye ile Aynı Gün Teslimat

* Pazar hariç hergün saat 11:30'a kadar verilen siparişler aşağıdaki bölgelere aynı gün, saat 11:30 dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün teslim edilir.   Teslim hizmeti Pazar günü hariç haftanın her günü saat 14:00 ile 18:00 arasında gerçekleştirilir.

Dilerseniz  bu bölgelere önceden tarih seçerek planlı gönderi de yapabilirsiniz.

* Aşağıdaki tabloda 1-2-3-4-9 ile numaralandırılmış bölgelere saat 13:30 a kadar verdiğiniz siparişler akşam 18:00 ile 21:00 saatleri arasında teslim edilebilir.

* 190 TL ve üzeri siparişlerde bu semtlere teslimat ücretsiz olarak, daha az siparişlerde ise 75 TL karşılığında gerçekleştirilir.

İzmir Aynı Gün Teslim

1.

Hatay, 

Yeşilyurt,

Bozyaka

4.

Karabağlar

7.

Şirinyer,

Buca

2.

Çankaya,

Konak,

Alsancak

5.

Bornova

8.

Yenişehir, Çamdibi, MTK Sitesi, Çınarlı, Mersinli

3.

Göztepe, Güzelyalı,

Küçükyalı

 

6.

Bayraklı

9.

Poligon, Üçkuyular,

Balçova

* Aciliyet durumunda kuryelerimizin müsaitliğine ve teslimat adresine göre saat sınırını esnetebilmekteyiz.

  Saat 11:30 den sonra sipariş vermek istiyorsanız, aynı gün teslimin mümkün olup olmadığını öğrenmek için sipariş öncesi  bizimle 0232 227 07 08 nolu telefondan iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

* Karşıyaka, Çiğli, Gaziemir, Narlıdere, Çeşme, Urla, Güzelbahçe, Karaburun, Seferihisar, Menderes, Torbalı, Tire, Ödemiş, Selçuk, Harmandalı, Menemen, Foça, Aliağa, Bergama, Dikili, Beydağ, Bayındır, Kiraz, Kemalpaşa, Kınık  ilçelerine kurye ile teslimat yapamıyoruz.

Bu bölgelere vereceğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmekte, kargoda olağanüstü bir durum yaşanmazsa ertesi gün teslim edilmektedir.

Kargo ile Tüm Türkiye'ye Gönderim

Kurye dağıtım kapsamı dışında kalan İzmir İlçe/Mahallelerine ve Tüm Türkiye'ye saat 14:00 e kadar alınan siparişler aynı gün, 14:00 den sonraki siparişler ertesi gün Yurtiçi kargoya teslim edilerek gönderilir. 190 TL ve üzeri siparişlerde bu bölgelere kargo ücretsiz olarak, daha az siparişlerde ise 75 TL karşılığında gerçekleştirilir. Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında çikolatalarımız soğutucu akü ile ısı izolasyonlu kutularda gönderilmektedir. Siparişler il merkezlerine genellikle 1 gün sonra, ilçelere 2 gün içinde teslim edilmektedir.

Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapılır. - Bazı bölgelere ve Askeri birliklere sadece ptt kargo teslimat yapmaktadır ve gönderim süresi standart sürelerin dışında gerçekleşebilmektedir. Bu durumlarda onay alınarak kargolama yapılır.

Kargo ile Yurtdışı Gönderim (Haziran-Temmuz-Ağustos Hariç)

Teslimat süresi ülkelere göre değişiklik gösterir. Gümrük ve mücbir sebepler nedeniyle gecikmeler olabilir. Gönderim süreleri gözönüne alınarak çikolataların zarar görmemesi adına sadece belirli Avrupa ülkelerine (Almanya, Avusturya, Belçika, İngiltere/Birleşik Krallık, Danimarka, Fransa, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsviçre, İtalya, Liechtenstein, Luxembourg, Monaka, Portekiz, San Marino, Yunanistan) teslimat yapılmaktadır. Siparişleriniz ortalama 2 ile 3 işgünü içinde teslim edilmektedir. Sipariş ağırlığına göre kargo ücretleri değişkenlik göstermektedir. Sipariş aşamasında alışveriş sepeti sayfasında ödeme öncesi kargo ücretini görebilirsiniz.

(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapabilir. )

Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL ve USD üzerinden yapılır. Yurtdışı fiyatları Türkiye fiyatlarına göre farklılık gösterebilir. www.schocolate.com  sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.

bottom of page