TESLİMAT ŞARTLARI


Adrese teslim hizmeti haftanın her günü saat 13:00 ile 21:30 arasında gerçekleştirilir ve sadece İzmir Alsancak, Konak, Üçyol, Hatay, Buca, Yeşilyurt, Göztepe, Karabağlar Balçova semtlerini kapsar.

Burada ismi anılan bölgeler ilçelerin tamamını değil merkezlerini ifade etmektedir. İlçelerin bazı dış  semtleri kapsamdışı  olabilir. 59 TL ve üzeri siparişlerde bu semtlere teslimat ücretsiz olarak, daha az siparişlerde ise 9,90 TL karşılığında gerçekleştirilir. Teslimat ürün hazırlama süresini de  gözönünde bulundurarak 1 ile 5 saat içerisinde gerçekleştirilir.


Bu semtler dışında İzmir'in diğer semt ve ilçelerine MNG kargo ile gönderim yapılmaktadır. Hava koşulları nedeniyle çikolataların zarar görmemesi amacıyla 1 Haziran ile 31 Ağustos arasında kargo ile gönderim onay alınarak yapılır. 59 TL ve üzeri siparişlerde bu bölgelere kargo ücretsiz olarak, daha az siparişlerde ise 9,90 TL karşılığında gerçekleştirilir.

Yurtiçi'ne Kargo ile gönderim: Saat 15:00'den önce verilen siparişler MNG Kargo  aynı gün içinde kargoya verilir. Siparişiniz yola çıktığı andan itibaren email ile bilgilendirilirsiniz.  Ülke genelinde ortalama teslimat süresi 1-3 iş günüdür. 

 

Hava koşulları nedeniyle çikolataların zarar görmemesi amacıyla 1 Haziran ile 31 Ağustos arasında kargo ile gönderim onay alınarak yapılır.


(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapılır. - Bazı bölgelere ve Askeri birliklere sadece ptt kargo teslimat yapmaktadır ve gönderim süresi standart sürelerin dışında gerçekleşebilmektedir. Bu durumlarda onay alınarak kargolama yapılır.)


Yurtdışı : Teslimat süresi ülkelere göre değişiklik gösterir. Gümrük ve mücbir sebepler nedeniyle gecikmeler olabilir. 

Yurtdışı gönderileri genellikle aşağıdaki süreler içinde teslim olmaktadır. 

Avrupa:      Büyük şehirlere 1-3 gün içinde 

Amerika :   Büyük şehirlere 1-3 gün içinde 

Ortadoğu : Büyük şehirlere 1-4 gün içinde

Uzakdoğu: Büyük şehirlere  1-5 gün içinde 


(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapabilir. )


Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL ve USD üzerinden yapılır. Yurtdışı fiyatları Türkiye fiyatlarına göre farklılık gösterebilir. www.schocolate.com  sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.

©2019  Siroglu Chocolate. 

lm_payu_solid_01.jpg