TESLİMAT ŞARTLARI

*** Kurye ve Kargo ile gönderim  sadece kutulu çikolatalar için uygundur. Söz/Nişan tepsi ve gondol çikolatalar yolda zarar görme ihtimalleri yüksek olduğu için sadece mağazamızdan teslim edilmektedir.

İzmir İçi Kurye ile Aynı Gün Teslimat

*Saat 13:00'e kadar verilen siparişler aşağıdaki bölgelere aynı gün, saat 13:00 den sonra verilen siparişler ise ertesi gün teslim edilir.   Teslim hizmeti Pazar günü hariç haftanın her günü saat 14:00 ile 18:00 arasında gerçekleştirilir.

Dilerseniz  bu bölgelere önceden tarih seçerek planlı gönderi de yapabilirsiniz.

* 75 TL ve üzeri siparişlerde bu semtlere teslimat ücretsiz olarak, daha az siparişlerde ise 14,90 TL karşılığında gerçekleştirilir.

İzmir Aynı Gün Teslim

1.

Hatay, 

Yeşilyurt,

Bozyaka

4.

Karabağlar,

Gaziemir,

Adnan Menderes Havalimanı

7.

Şirinyer, Buca,

Gediz,

Buca Ege O.S.B

2.

Çankaya,

Konak,

Alsancak

5.

Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Çiğli –

Atatürk O.S.B.

8.

Yenişehir, Çamdibi, MTK Sitesi, Doğanlar, Çınarlı, Mersinli

3.

Göztepe, Güzelyalı, Üçkuyular, Balçova, Narlıdere

6.

Bayraklı,

Bornova,

Pınarbaşı, Işıkkent

9.

 

Manisa O. S. B.

* Aciliyet durumunda kuryelerimizin müsaitliğine ve teslimat adresine göre saat sınırını esnetebilmekteyiz.

  Saat 13:00 den sonra sipariş vermek istiyorsanız, aynı gün teslimin mümkün olup olmadığını öğrenmek için sipariş öncesi  bizimle 0232 227 07 08 nolu telefondan iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

* Çeşme, Urla, Güzelbahçe, Karaburun, Seferihisar, Menderes, Torbalı, Tire, Ödemiş, Selçuk, Harmandalı, Menemen, Foça, Aliağa, Bergama, Dikili, Beydağ, Bayındır, Kiraz, Kemalpaşa, Kınık  ilçelerine kurye ile teslimat yapamıyoruz.

Bu bölgelere vereceğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmekte, kargoda olağanüstü bir durum yaşanmazsa ertesi gün teslim edilmektedir.

Kargo ile Tüm Türkiye'ye Gönderim

Kurye dağıtım kapsamı dışında kalan İzmir ve Manisa'nın İlçe/Mahallelerine ve Tüm Türkiye'ye saat 14:00 e kadar alınan siparişler aynı gün, 14:00 den sonraki siparişler ertesi gün MNG kargoya teslim edilerek gönderilir. 75 TL ve üzeri siparişlerde bu bölgelere kargo ücretsiz olarak, daha az siparişlerde ise 14,90 TL karşılığında gerçekleştirilir.Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında çikolatalarımız soğutucu akü ile ısı izolasyonlu kutularda gönderilmektedir. Bulunduğunuz ile göre ortalama teslim süreleri aşağıda verilmiştir.

***(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapılır. - Bazı bölgelere ve Askeri birliklere sadece ptt kargo teslimat yapmaktadır ve gönderim süresi standart sürelerin dışında gerçekleşebilmektedir. Bu durumlarda onay alınarak kargolama yapılır.)

Kargo ile Yurtdışı Gönderim

Teslimat süresi ülkelere göre değişiklik gösterir. Gümrük ve mücbir sebepler nedeniyle gecikmeler olabilir. Yurtdışı gönderileri genellikle aşağıdaki süreler içinde teslim olmaktadır. 

Avrupa:      Büyük şehirlere 2-5 gün içinde 

Amerika :   Büyük şehirlere 2-5 gün içinde 

Ortadoğu : Büyük şehirlere 2-7 gün içinde

Uzakdoğu: Büyük şehirlere  3-10 gün içinde 

(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapabilir. )

Bulunduğunuz ülkeye göre kargo fiyatları değişkenlik göstermektedir. Sipariş aşamasında adres seçiminizde ödeme öncesi kargo ücretini görebilirsiniz.

Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL ve USD üzerinden yapılır. Yurtdışı fiyatları Türkiye fiyatlarına göre farklılık gösterebilir. www.schocolate.com  sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.

S Chocolate: Mutluluk neredeyse biz oradayız...

 Hemen çikolata siparişinizi verin,

hediye paketinde, fiyat gösterir belge olmadan, adrese teslim edelim!

©2021  Siroglu Chocolate.