TESLİMAT ŞARTLARI

*** Kurye ve Kargo ile gönderim  sadece kutulu çikolatalar için uygundur. Söz/Nişan tepsi ve gondol çikolatalar yolda zarar görme ihtimalleri yüksek olduğu için sadece mağazamızdan teslim edilmektedir.

İzmir İçi Kurye ile Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslimat işlemi saat 15:00 e kadar verilen siparişler ve aşağıda belirtilen İlçe/Mahalleler için geçerlidir. Teslim hizmeti haftanın her günü saat 13:00 ile 20:00 arasında gerçekleştirilir. 59 TL ve üzeri siparişlerde bu semtlere teslimat ücretsiz olarak, daha az siparişlerde ise 9,90 TL karşılığında gerçekleştirilir. Teslimat ürün hazırlama süresini de  gözönünde bulundurarak 1 ile 5 saat içerisinde gerçekleştirilir. İsterseniz  bu bölgelere önceden tarih seçerek planlı gönderi de yapabilirsiniz.

İzmir ve Manisa Kurye ile Ertesi Gün Teslimat

Kurye ile ertesi gün teslimat aşağıda belirtilen İlçe/Mahalleler için geçerlidir. Teslim hizmeti haftanın her günü saat 13:00 ile 20:00 arasında gerçekleştirilir. 59 TL ve üzeri siparişlerde bu semtlere teslimat ücretsiz olarak, daha az siparişlerde ise 9,90 TL karşılığında gerçekleştirilir. İsterseniz  bu bölgelere önceden tarih planlı gönderi de yapabilirsiniz.

Kargo ile Tüm Türkiye'ye Gönderim

Kurye dağıtım kapsamı dışında kalan İzmir ve Manisa'nın İlçe/Mahallelerine ve Tüm Türkiye'ye saat 14:00 e kadar alınan siparişler aynı gün, 14:00 den sonraki siparişler ertesi gün Yurtiçi kargoya teslim edilerek gönderilir. 59 TL ve üzeri siparişlerde bu bölgelere kargo ücretsiz olarak, daha az siparişlerde ise 9,90 TL karşılığında gerçekleştirilir.Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında çikolatalarımız soğutucu akü ile ısı izolasyonlu kutularda gönderilmektedir. Bulunduğunuz ile göre ortalama teslim süreleri aşağıda verilmiştir.

***(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapılır. - Bazı bölgelere ve Askeri birliklere sadece ptt kargo teslimat yapmaktadır ve gönderim süresi standart sürelerin dışında gerçekleşebilmektedir. Bu durumlarda onay alınarak kargolama yapılır.)

Kargo ile Yurtdışı Gönderim

Yurtdışı Gönderim 15 Ocak 2021 tarihinde başlayacaktır.

Teslimat süresi ülkelere göre değişiklik gösterir. Gümrük ve mücbir sebepler nedeniyle gecikmeler olabilir. Yurtdışı gönderileri genellikle aşağıdaki süreler içinde teslim olmaktadır. 

 

Avrupa:      Büyük şehirlere 1-3 gün içinde 

Amerika :   Büyük şehirlere 1-3 gün içinde 

Ortadoğu : Büyük şehirlere 1-4 gün içinde

Uzakdoğu: Büyük şehirlere  1-5 gün içinde 

(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapabilir. )

 

Bulunduğunuz ülkeye göre kargo fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL ve USD üzerinden yapılır. Yurtdışı fiyatları Türkiye fiyatlarına göre farklılık gösterebilir. www.schocolate.com  sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.