top of page

Sevgiliye Konsept Hediye

Sevgilinize, eşinize ona olan sevginizi göstermek, hayat ışığınızın gününü aydınlatmak için birbirinden güzel hediye seçenekleri...

14 Şubat Sevgiliye Hediye Kutusu Fikirleri

 

14 Şubat gününde yılda bir kez kutlanan sevgililer günü, sevgililerin birbirlerine olan sevgilerini dile getirdikleri ve çeşitli hediyeler ile birbirlerini mutlu ettikleri sembolik bir gün. Bu özel günde sevgili için alınabilecek pek çok hediye fikri mevcut. Bununla birlikte sevgiliye hediye kutusu hazırlamak da sevgililer gününde başvurulabilecek yöntemler arasında. Hazır alınacak hediyeler yerine emek vererek, el ile hazırlanan hediye kutuları, çoğu zaman sevgililer tarafından daha fazla ilgi görür. Elbette hediyenin beklenen etkiyi yaratabilmesi için, içeriğinin iyi seçilmesi son derece önemli. 

 

Sevgiliye Hediye Kutusu İçerikleri

 

Sevgiliye hediye kutusu içindekiler doğrultusunda etki yaratır. Bu hediye kutularının içerisine konulabilecek şeyleri belirlerken, sevgilinin ilgi alanlarının iyi bilinmesi gerekir. Başlıca bazı içerik fikirleri aşağıdaki gibi sıralanabilir: 

 

  • Kahve Seven Sevgiliye Özel:  Kahve içmeyi çok seven kişiler için hediye kutusu hazırlarken içerisine farklı türden kahveler yerleştirilebilir. Özellikle farklı lezzetlere sahip dünya kahveleri ile bu kutular eşsiz bir hal kazanır. Ayrıca iki kişilik kahve fincanı takımı da böyle bir kutunun olmazsa olmazlarındandır. Kahvenin yanında atıştırılacak lezzetli çikolatalar, drajeler ve lokum gibi şekerlemeler ile paket çok daha özel hale gelir. 

 

  • Kitap Kurdu Sevgiliye Özel: Kitap okumayı çok seven ve yaşamına kitaplarla yön veren sevgililer için kitaplarla dolu bir kutu gerçek bir ödül anlamı taşır. Sevgilinin okumayı sevdiği tarzdan kitapların, kitap ayraçlarının ve okuduğu kitaplara dair not alabileceği not kartlarının olduğu bir hediye kutusu hazırlamak da iyi bir hediye kutusu fikri olabilir. 

 

  • Müziksiz Yapamayan Sevgiliye Özel: Eğer müzik ile yatıp, müzik ile kalkan bir sevgiliye hediye alınacaksa, şarkıcı posterleri ile işe başlanabilir. Dinlediği ve sevdiği şarkıcıların farklı boyutlardaki posterleri, nostaljiyi sevenler için plaklar ya da kasetler ile bu kutu doldurulabilir. Ayrıca kendisi müzik yapan sevgili için nota defterleri de eklenebilir. 

 

  • Anime Tutkunu Sevgiliye Özel: Animeler günümüzde gençler arasında oldukça yaygın. Bu yüzden de anime seven sevgili için de mükemmel kutular hazırlanabilir. Bu kutuların içerisine sevilen anime karakterlerinin çıkartmalarını, popüler anime dergilerinin birer örneklerini ve anime karakterleri ile özdeşleşen ürünleri yerleştirerek eşsiz bir paket yaratabilmek mümkün. Ayrıca sevilen anime karakterlerinin olduğu anahtarlıklar, kitap ayraçları ve farklı ürünler de bu kutularda yer bulabilir. 

Konsept Tasarımlı Sevgiliye Hediye Kutuları

 

Sevgiliye özel hediye kutusu hazırlamakta zorlananlar için, farklı konseptlerde hazırlanmış olan hediye kutuları da mevcut. Sevgililer günü temasıyla hazırlanan ve içerisinde farklı beğeni türlerine hitap eden ürünlerin yer aldığı özel hediye kutularıyla da sevgilinin bu eşsiz gününü mükemmel hale getirebilir. Ayrıca hazır olarak alınan hediye kutuları, bazı basit dokunuşlarla özelleştirilebilir. Hediye kutuları özelleştirilirken de sevgilinin ilgi alanlarının göz önünde bulundurulması gerekir. 

 

Schocolate ayıcıklı kutuda karışık draje kutusu, kalpli hediye kutusu, kahve keyfi konseptli hediye kutusu, vintage hediye kutusu, kalpli çikolata hediye kutusu ve daha pek çok konsept hediye kutusu ile sevgililer gününde yanınızda. Sevgilinizin damağında unutulmaz bir tat, aklında güçlü bir yer edinebilmek için aradığınız herşey Schocolate'ta sizleri bekliyor. 

Sevgi Dolu Sürpriz: Sevgiliye Kalpli Çikolata Kutusu

Özenle hazırlanmış çikolata paketleri, sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyeler arasındadır. Sevgiliye kalpli çikolata kutusu seçenekleri ise son derece romantik ve sevecen bir hediye türüdür. Kalpli çikolata kutusu hazırlama, eşinize veya sevgilinize özel hissettireceğiniz hediye seçeneklerinden en çok sevilenidir. Kalpli çikolata kutusu yapımında kullanılan malzemeler, çikolatanın şık bir görünüme sahip olmasını sağlar. S Chocolate web sitemizde bulunan seçeneklerden biri olan kırmızı kalpli çikolata kutusu, sevdiklerinizi mutlu etmek için eşsiz bir seçenektir.

 

Kalpli Çikolata Kutusu İçine Ne Koyulur?

 

Kalpli çikolata kutusu genellikle romantik veya özel günler için hediye edilir. İçine konacak seçenekler genellikle bu özel anlara uygun olarak seçilmektedir. Kalpli çikolata kutusu hazırlama sürecinde içerisine istediğiniz çikolataları koyabilirsiniz. Zengin çikolata çeşitleri ile özelleştirilen çeşitli kalpli çikolataların yanı sıra eşsiz hissettirecek bir not yazmak da sevdiklerinizi mutlu etmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca kalpli çikolata kutularının içine pelüş oyuncak, çiçek ve karışık drajeler ekleyebilirsiniz. 

 

Kalp kutu çikolatalar sevdiklerinizi şımartmak istediğinizde eşsiz bir seçenek olabilir. Sıklıkla tercih edilen kalpli çikolata kutusu, çikolatanın tadına değil estetiğine de önem verdiğinizin bir göstergesidir. Karamel truf dolgulu kalp çikolatalardan gümüş badem drajelere, frambuazlı kelebek çikolatadan fındık ezmeli küp çikolataya kadar birçok çikolata çeşidini kalp kutu çikolataların içeriğinde bulmanız mümkündür.

 

S Chocolate kalp kutu çikolataların kutuları estetik bir tasarımın yanı sıra yüksek kaliteye sahiptir. Ayrıca kalp kutu çikolatalarımızda daha kişiselleştirilmiş bir tasarım için ay ışığı ya da kuş gibi motiflere sahip olan kutuları tercih etmeniz mümkündür. Bu kalp kutu çikolatalar hediye ettiğiniz kişinin hem gözüne hem de damak tadına hitap edecek!

 

Sevgili İçin Kalpli Kutu Süsleme

 

Sevgiliniz için kalpli kutu süsleme seçeneklerimiz oldukça çeşitlidir. Özellikle kendi hediye kutunuzu oluşturarak sevgilinize eşsiz bir hediye hazırlayabilirsiniz. Kalpli kutu süsleme için çikolata, kitap, kahve, dekoratif objeler, kalem, kar küresi, kolye gibi farklı seçenekler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca kendi belirlediğiniz kutu teması ile hediye kutunuzu oluşturabilirsiniz. 

 

S Chocolate, tecrübesi ve geniş ürün yelpazesi ile farklı özel günler için hediye almayı istediğiniz kişiler için özel içerikli, estetik görünümlü konsept kutular hazırlar. Bu sayede siz de hediye alacağınız kişinin zevkine uygun bir kutu süslemesi yapabilirsiniz. 

 

S Chocolate, eşsiz lezzeti ve şık tasarımları bir araya getiren çikolatalar ile özel anlarınıza eşlik eden en iyi hediye seçeneğidir. İzmir içine aynı gün teslimat ve tüm Türkiye'ye aynı gün kargo seçeneklerimiz ile hediyelerinizi en kısa sürede sizlerle buluşturuyoruz. Zengin çikolata çeşitlerimiz ve her türlü davet ve organizasyona yönelik ambalajlarımız ile en güzel anlarınızı eşsiz kılmanız mümkün.

bottom of page