top of page

S Chocolate en güzel anlarda sizinle...

Hediyelik çikolata kutuları, Söz & Nişan gondol / tepsileri, Bebek & Doğum çikolataları, Gurme çikolata çeşitleri

S Chocolate, çikolata mağazası, izmir çikolata, çikolata izmir, hediye çikolata, söz nişan çikolatası, butik çikolata, chocolate, gift chocolate, engagement chocolate, wedding chocolate, buy chocolate online, çikolata online kız isteme çikolatası, bebek çikolatası, yazılı çikolata, resimli çikolata çikolata online satış, internet çikolata satış

Bazen bir kutlama, bir tebrik, bazen teşekkür, minnettarlık, bazen işimizde başarıyı bizimle paylaşanlara küçük bir hediye, bazen geçmiş olsun dileği, bazen ömür boyu sürecek bir beraberliğe adım atmak, bazen mutlu etmek, bazense sadece mutlu olmak için S Chocolate...

2009'dan bu yana  İzmir- Konak  İnönü caddesi 240 nolu adresimizde  sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık websitemiz aracılığıyla çok daha fazla insanın hayatına dokunabildiğimiz için çok mutluyuz. 

Söz ve nişan çikolataları ile hayatınızın en anlamlı günlerinden birini daha da güzelleştirmek için tüm kalbimizle yanınızdayız.

 

Biliyoruz aklınızda onlarca soru: söz nişan çikolatanız nasıl olacak, fiyatı ne kadar, alacağınız çikolata kaç kişi  için yeterli olur, hangi çikolata türlerini kullanmak gerekir,  süsleme nasıl olacak? 

Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız. İsterseniz mağazamıza gelip yüzyüze görüşerek, isterseniz email, whatsapp yada sosyal medya mesajlarıyla bize ulaşabilir, sorularınıza cevap alabilirsiniz.  

AIMG_24991.jpg
AIMG_2508.JPG

Hazırladığımız Söz, Nişan, İsteme çikolatalarından örnekler görmek için öncelikle size Söz ve Nişan sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

 

En güncel tepsi ve gondolları görmek için Instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Paylaşımdaki fotoğrafları kaydırarak alt katmanlarda hangi çikolataları kullandığımızı ve tepsi/gondolların süslenmiş hallerini inceleyebilirsiniz.

Bir Bakışta Mağazamız

Çikolata mağazamızın kısa turu. Mağazamıza gelmeden S Chocolate'da bulunma deneyimini yaşamak için sizi videomuzu izlemeye davet ediyoruz. Farklı çikolata, gondol, cam kutu, söz nişan çikolataları, hediyelik çikolataları, isteme çikolatalarını bu videomuzda bulabilirsiniz.

S Chocolate Logo S Chocolate, çikolata mağazası, izmir çikolata, çikolata izmir, hediye çikolata, söz nişan çikolatası, butik çikolata, chocolate, gift chocolate, kız isteme çikolatası, bebek çikolatası, yazılı çikolata, resimli çikolata

Kurumsal Hediyelik Çikolata

Müşterilerinize, çalışma arkadaşlarınıza, iş ortaklarınıza özel ve farklı seçenekler sunuyoruz. Yılbaşı, Kurban Bayramı Ramazan/Şeker Bayramı gibi özel günlerde çalışanlarınız, müşteri ziyaretleriniz için kurumsal hediye kutuları hazırlıyoruz. bilgi@schocolate.com ' a yazarak kurumsal kataloğumuzu isteyebilirsiniz.

Online Pazaryerlerinde S Chocolate

trendyol-b.jpg

Alışverişlerinizi online pazaryerleri üzerinden yapmak isterseniz, Hepsiburada, Trendyol ve N11 mağazalarımıza logoları tıklayarak ulaşabilirsiniz. Online pazaryeri satışlarında kendi kuryelerimizle dağıtım yapamadığımızı dikkate almanızı önemle rica ediyoruz. İzmir içinde bizim dağıtım bölgemizde olan adreslere bile kargo ile gönderme zorunluluğu bulunmaktadır.

bottom of page