İsteme Çikolatası

En mutlu gününüzde, en şık, en lezzetli, en taze, en gösterişli isteme çikolataları S Chocolate'da...

İsteme çikolatası ve çiçeği kız isteme merasimlerinin olmazsa olmazıdır. Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan bu merasim çikolatasız olmaz. Ağız tatlandıran bu gelenek, kız tarafına ve misafirlere yapılan hoş bir şıklıktır. Bu anlamlı güne özen gösterenlerin ilk tercihi olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

İsteme Çikolatası Gondol

Birbirinden lezzetli ve özel aromalara sahip çikolata çeşitleriyle hazırladığımız isteme çikolatası gondol lezzetli ve taze olmalarının yanı sıra şık ve gösterişli süslemelere sahiptir. Beyaz, bitter, madlen, spesiyal, ve sütlü çikolatalar özel tasarım gondolda sunulur. Şık ve göz alıcı sunumu ile günün önemine yakışır bir ikramlık olarak hazırlanır. Enfes tatları bir arada bulunduran bu ürün misafir sayınıza göre farklı ebatlarda sunuyoruz.

İsteme Çikolatası Tepsili

Özellikle kalabalık isteme törenleri için tercih edilen isteme çikolatası tepsili ürünlerimiz zarif ve göz doyurucu bir tasarıma sahip. Lezzetli drajeler, özel yapım çikolatalar, tercihe göre kişiye özel çikolatalar ve farklı dekorlarda üretilen şekerleme çeşitleri ile donatılmış tepsi çeşitlerini ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

En üst kalite malzemelerle üretilen bu ikramlıklar hem sizin hem de davetlilerin damağında hoş bir tat bırakırken bütçenizi de zorlamaz. Keyifli ve şeker tadında bir merasim için ürün çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

isteme çikolatası
isteme çikolatası

İsteme Çikolatası İsimli

Hem damaklarda hem de akıllarda yer edecek çeşitlerimiz arasında kişiye özel sizin isimlerinizi ve söz / nişan tarihinizi yazarak hazırladığımız isteme çikolatası isimli tasarımı yoğun ilgi görüyor. Madlen Çikolatalar üzerinde isim yazarak etkileyici bir isteme çikolatası sunuyoruz. Özel ve şık sunum tepsisini yada çikolata kutusunu keyifli bir ambalajla kaplıyoruz. Birinci sınıf kaliteye sahip çikolatalarımızı uygun fiyat seçenekleriyle beğeninize sunuyoruz.

İsteme Çikolatası Süsleme

İsteme çikolatasını süslemeden önce hem hijyen, hem çikolataları dağılmaması, hem de kullandığımız tüle bulaşma olmaması için strech film ile sarıyoruz. Sonrasında isteğe göre beyaz yada kırmızı hayal tül, ortasında kırmızı beyaz, mercan, pembe,  gül kurusu, petrol renklerinde çiçekler ve benzer tonlarda kurdele ile süslemeyi tamamlayarak şık, gösterişli ve zarif bir görünüm elde ediyoruz.

Bir ömür boyu mutlu bir beraberliğe adım attığınız bu özel günde sizlere isteme çikolatalarımızla eşlik etmekten sevinç ve mutluluk duyarız.

İsteme Çikolatası Soruları

İsteme çikolatası tepside mi gondolda mı hazırlanır? Tepsi / Gondol için gümüş, cam, seramik hangi malzeme seçilmelidir?


Kullanılacak kabın biçimi yada malzemesi tamamen sonradan kullanılma amacına bağlıdır. İsteme çikolatası kabı sonradan yeni evlilerin evlerinde kullanılacağını göz önüne almak gerekir. Eğer dekor amaçlı kullanılacaksa gondolları tavsiye ediyoruz. Şık bir tepsi ise sonradan çay / kahve servisinde yada dekor olarak kullanılabilir. Malzeme olarak seramik ve cam da çok kullanıyoruz ama klasik olarak en çok tercih edilen gerçek gümüş yada alman gümüşüdür.
İsteme Çikolatası Kaç kişilik olmalıdır?


Hazırladığımız isteme çikolatalarında, en azından isteme merasimine katılacak kişi sayısının iki katı kadar çikolata olmasını tavsiye ediyoruz. Çikolatanız ikram edilirken sonlara yaklaşıldığında yetip yetmeyeceğinin stresini yaşamanızı istemeyiz. Son kişilere geldiğinde isteme gondol yada tepsisinde birkaç tane çikolata kalması da hoş bir görüntü oluşturmaz. Sonradan tebrik etmeye gelen kişilere de ikram edileceği düşünülürse tam sayıya göre hesaplanmış çikolata miktarı sizi zor durumda bırakabilir. Yaklaşık bir hesapla her 30 kişi için 1 kg çikolata kullanılması idealdir.