top of page

İsteme Tepsisi

Tepsi - Gondol - Cam Kutu - İki Katlı Sunum Tepsileri

Söz, Nişan, İsteme merasimleri için kullanabileceğiniz isteme tepsisi, gondol, stand, iki katlı sunum tepsileri, cam, porselen, Alman gümüşü ve çok daha fazla seçeneği bu sayfamızda bulabilirsiniz.

İsteme Tepsisi

Türk toplumunda önemli ve özel günlerin her zaman bir ayrıntısı vardır. Kız isteme ve söz kesme törenlerindeki bu ayrıntı da isteme tepsisidir. İsteme tepsileri çok gösterişli ve otantik esintiler taşıdığında ortaya bambaşka bir görüntü ve ihtişam çıkacaktır.

Bunun yanı sıra tepsi içindeki çikolataların lezzeti ve görünümünün şıklığı bu tepsinin ihtişamını kat kat artırır. S Chocolate olarak sizlere en güzel kız isteme çikolatalarının bulunduğu isteme tepsilerini sunmaktayız. Sizler için manevi değeri çok önemli olan bu gün için en güzel çikolata çeşitlerinin içinde bulunduğu isteme tepsilerini sitemizden inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

İsteme Tepsisi Süsleme

​​​​Ülkemizde gelenek ve görenekler halen değerini yitirmeden uygulanıyor. Bu durum görsellikle o güne verilen önemi bağdaştırıyor. İsteme tepsileri;

  • Gondol çikolata modelleri,

  • Tek katlı tepsi modelleri,

  • İki katlı sunum tepsisi modelleri,

  • Cam yada gümüşten yapılmış tepsi içinde isteme çikolataları,

  • İşlemeli gümüş ve altın rengi cam kutular,

ile kız isteme törenlerine çok daha orjinal bir tasarım ekliyor. Aynı zamanda isteme tepsi ve gondolların süsleme tasarımları ortaya bambaşka bir görsel çıkmasını sağlıyor. Muhteşem objelerle süslenmiş olan isteme tepsilerindeki bu görsel şölen fotoğraf karelerine yansıyor.

Özenle süslenmiş, tülleri ışıl ışıl parlayan ve fiyonklarla detaylandırılmış isteme tepsileri çikolataların güzelliğini öne çıkarıyor. Çikolatanın eşsiz lezzetiyle bir bütün haline gelen isteme tepsileri, söz ve nişan masalarında fark yaratıyor. Online mağazamızda özel fiyatlarla sunumu yapılan en güzel isteme tepsilerinin yanı sıra lezzetli ve taze çikolataların sunumları da yapılıyor.

Sizlerde bu törenin çok daha başka ve özenilmiş olmasını istiyorsanız ürünlerimize göz atabilir, dilerseniz websitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kız isteme törenleri yıllar geçse de unutulmayacak olan anıları içerir. Bir ömür sürecek bir beraberliğe adım atılması bu önemi daha da artırır. İsteme tepsileri bu bakımdan çok daha başka bir anlam kazanır. Çiftler bu tepsiyi yıllarca hatıra olarak saklayacaktır.

Reyonumuzda sizlere özel olarak tasarlanmış farklı tasarımlarda birçok çikolata tepsisi sunmaktayız. İçlerinde farklı farklı çikolatalar bulunan, tüllerle bezeli, çiçeklerle detaylandırılmış isteme tepsilerini söz ve nişan sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Zevk ve tercihlerinize hitap eden tepsiler hakkında bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İsteme Tepsisi Fiyatları

Düğün ve öncesi tüm törenler oldukça şatafatlı törenlerdir. Bu nedenle kız isteme töreninin de bu süreçle uyumlu olması gerekir. İçlerinde en güzel madlen, yaldızlı, draje çikolataların bulunduğu isteme tepsileri bu güne gösteriş ve albeni ekler. Firmamızda her bütçeye uygun olan isteme tepsilerine yer vermekteyiz.

Birçok özel isteme tepsilerini platformumuzdan inceleyebilirsiniz. Bu özel günü çok daha özel hale getirecek olan isteme tepsilerini ve gondolları reyonumuzda bulabilirsiniz.  Bu özel günde sizleri karşı tarafa mahcup etmeyecek en özel isteme tepsilerini çok cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Gondol, tek katlı tepsi, çift katlı tepsi ve daha birçok isteme tepsisi modeli sizlere özel fiyatlarla reyonumuzda sunuluyor. Bu özel gün için en iyiyi en makul fiyatla satın almak için web sayfamızın söz ve nişan bölümünden yardım alabilirsiniz. 

Nişan Gondol Tepsi Modelleri

 

Nişan törenlerinin vazgeçilmezlerinden olan gondol tepsi çeşitleri, temelde renk olarak gold ve gümüş olmak üzere ikiye ayrılır. Ancak bu renk seçenekleri eşliğinde, farklı pek çok model bulunur. Tercihini sadelikten yana kullananlar için kare ya da yuvarlak düz gondol tepsi seçeneklerinden söz edilebilir. Yaprak süslemeli ya da herhangi bir süslemenin olmadığı sade modeller ile minimalist ama şık sunumlar yapılabilir. Bu tepsilerin iç kısmında ise papatya veya orkide gibi çiçekler kullanılarak yapılan basit ama etkileyici süslemeler yer alır. 

 

Gondol modelleri arasında ayaklı modeller de önemli bir yer tutar. Genellikle derin bir iç hacme sahip olan bu gondollar, daha ihtişamlı bir görünüm sunan bir ayak üzerinde durur. Ayaklı gondol tepsiler, masa üzeri sunumlar için ideal olarak tercih edilebilir. Farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulan bu tepsilerde de yaprak motiflerine sıklıkla rastlanır. 

 

İki katlı gondol tepsi modelleri de nişan törenlerinde en çok görülen gondol modelleri arasında. Genellikle kalabalık ailelerin tercih ettiği bu modelde, ikramlık çikolataların konulabileceği iki kat bulunur. Ayrıca üst kısmında, gondolun rahatlıkla taşınabilmesini sağlayan bir de tutma kulpu yer alır. Hem masa üzerinde hem de elde ikram için tercih edilebilecek iki katlı gondolların zeminlerinde ise çoğunlukla sade cam kullanılır

bottom of page