top of page

Bebek ve Doğum Çikolataları

*** Hediyelerinizi sizin adınıza, sizin hediye notunuzla, fiyat gösterir bir belge eklemeden, en şık paketlerde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Ailemize yada sevdiklerimizin ailelerine bir bebeğin katılması hepimiz için heyecanlı, bizleri çok mutlu eden, kutlanmayı en çok hak eden olaylardan biridir. Bu muhteşem anı kutlamak, sevinci paylaşmak için hem bebeğin ebeveynleri tarafından gelen misafirlere ikram etmek üzere isimli çikolatalar hazırlatılır, hem de ziyarete gelenler en tatlı bebeğin gelişini en tatlı çikolatalarla taçlandırmak için hediye çikolata getirirler.  Kutlamanın yanı sıra bebek doğum çikolataları anneler için geçmiş olsun dileği de taşırlar. Çiçeği burnunda anne babaların hem bu zorlu süreci sağlıkla atlatmalarının hem de minik bebeklerine kavuşmalarının mutluğunu en tatlı biçimde paylaşmanın yolu çikolatadır.

  • İsimli Bebek Çikolataları

Madlen Çikolataların üzerine fotoğraf kağıdı stickerların yapıştırılmasıyla hazırlanan  İsimli Bebek çikolataları bebekle ilgili temel bilgileri taşır. Hoş geldin, seni çok seviyoruz, iyi ki geldin gibi bir karşılama mesajını da eklemeniz şık olacaktır. Kullanılan baskı rengi pembe ya da mavi olarak bebeğin cinsiyeti hakkında bilgi verir. Üzerine bebeğin ismi ve doğum tarihini de yazdırarak bu bilgileri de paylaşmış olursunuz. Eğer doğum tarihi net değilse sadece isim yazdırmak daha doğru olur. Kalabalık bir ziyaret grubunda ya da işyerinde çikolata dağıtırken isimli bebek çikolataları size bu bilgileri paylaşmakta kolaylık sağlayacak, insanların akılda tutmasına yardımcı olacaktır.

  • Bebek/ Doğum Ziyaret Çikolataları

Yenidoğan, Doğum, Lohusa ziyaretine gidenlerin aile üyesi yada çok yakın arkadaş değillerse kişiye özel isimli bebek çikolatası götürmeleri beklenmez. "Hoş geldin bebek" yazılı madlen çikolata yada herhangi bir hediyelik çikolata kutusu yeterli olacaktır.​

Yenidoğan çikolataları ile ilgili sizlerden en sık gelen sorulara da cevap verelim istedik. 

Bebek Çikolatası / Doğum Çikolatası kaç adet sipariş edilir?

Bebek çikolataları doğum sonrası hastaneye ziyarete gelenlerin yanı sıra lohusalık döneminde ev ziyaretine gelen misafirlere de ikram edilir. Aslında ev ziyaretine gelen kişi sayısı çoğu zaman hastaneye gelen kişi sayısından daha fazla olacaktır. Biz ilk etapta 120 adet sipariş verilmesini tavsiye ediyoruz. Dilerseniz 72’li kutu çikolatalardan sipariş verip, dilediğiniz kadar isimli çikolatayı ek olarak yaptırarak bittikçe kutuya ilave ederek sunabilirsiniz. Bu sayı az gelirse sonrasında tekrar aynı çikolatadan yaptırarak size uygun sayıda çikolata yaptırmış olursunuz.

 

Bebek Doğum Çikolataları / İsimli Bebek Çikolataları kaç gün önceden sipariş edilir?

İdeal olarak 1 hafta öncesinde sipariş vermenizi tavsiye ederiz ama acil durumlarda bir gün öncesinde de sipariş alabiliyoruz.

bottom of page