top of page

Hediyelik Çikolata

Teşekkür- Yeni İş- Tebrik- Doğum Günü - Geçmiş Olsun - Açılış / Tören - Özür- Kurumsal Hediye - Kendime Hediye

Yılbaşı - Anneler Günü - Babalar Günü - Öğretmenler Günü - Dünya Kadınlar Günü - Bayram Çikolatası 

*** Hediyelerinizi sizin adınıza, sizin hediye notunuzla, fiyat gösterir bir belge eklemeden, en şık paketlerde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

En sık karşılaştığımız sorular hediye paketi yapıyor musunuz? Hediyeyle beraber fiş fatura gönderiliyor mu? Hediye notu ekleyebilir miyiz? Yolda eriyip zarar görür mü? Hepsinin cevabı bu videolarımızda... 

Hediyelik Çikolata Çeşitleri

Hediyelik Çikolata

Hediyelik Çikolata, mutlu etmek için verdiğimiz en güzel hediye, çikolata gibi mutlu eden bir hediye olmalı. Sıradan bir günü renklendirmek isterseniz, sevdiklerinize enfes çikolata kutularımızdan hediye gönderebilirsiniz. S Chocolate’ın usta ellerde hazırlanan madlen, spesiyal, yaldızlı çikolataları, drajeleri ile mutlu etmeniz çok kolay.  

 

Arkadaşlarınız, eşiniz, aileniz, kız/erkek arkadaşınız, yakınlarınız için onlarca farklı hediye seçeneği sunuyoruz.  Uygun fiyatlı hediye alternatiflerini de içeren web sitemizden satın aldığınız hediye çikolataları isterseniz size isterseniz hediye etmek istediğiniz kişinin adresine teslim ediyoruz. İzmir içi birçok semte kendi kuryelerimizle ücretsiz aynı gün teslimat, tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ile gönderim sağlıyoruz. Hediyelerinize sizin tarafınızdan yazılmış notları, özel not kağıtlarına çıktı alarak ekliyoruz.

 

Her yıl binlerce hediye paketi hazırlıyoruz ve hangi durumlarda hediyelik çikolata götürmenin uygun olacağını ifade etmek için size birkaç öneri sunmak istiyoruz.

  

 • Teşekkür Hediyesi:

Bizi iyileştiren ameliyatımızı başarıyla gerçekleştiren yada bebeğimizin sağlıkla doğmasını sağlayan doktorumuza, sağlık çalışanlarına, akademik başarımızda desteğini esirgemeyen hocalarımıza, acil çözülmesi gereken bir sorunda bize yardımcı olan tedarikçilerimize, müşterilerimize, hizmet sağlayıcılarımıza gönderebileceğiniz en uygun hediye çikolatadır. Hem işyerinde paket açılıp diğer ofis çalışanları ile paylaşılabilir, hem eve götürülüp ailelerinin de çikolataların keyfini çıkarma olanağı sunmuş olursunuz.  Hem de aşırı pahalı bir hediye olmadığından ve paylaşılabildiğinden hediye gönderdiğiniz kişiyi zor durumda bırakmamış olursunuz.

 

 • Yeni İşe Başlama & Terfi Hediyesi:

Bir arkadaşımız, sevdiğimiz yeni işe başladığında yada işyerinde terfi aldığında aklımıza ilk gelen hediyelik çikolata olmalıdır. Çiçek de sık sık tercih edilse de çikolata ofis ortamında paylaşıldığından, yeni işe girmiş birinin kendisine hediye gelen çikolatayı iş arkadaşlarına ikram etmesi, terfi alan kişinin ekibiyle paylaşması dostlukların, ikili ilişkilerin gelişmesine yardımcı olur. Siz de yeni işe başlayan, terfi alan yakınınıza bu fırsatı vermiş olursunuz.

 

 •   Motivasyon - Ekip Ruhu Hediyesi

İşyerinde zorlu bir projeyi başarıyla bitirdiğinizde, ya da bir kriz ortamını hasarsız atlattığınızda ekip arkadaşlarınızı motive etmek için şık, lezzetli bir çikolata paketi sipariş edebilirsiniz.

  

 • Doğum Günü Hediyesi

Doğum günü hediyesi almakta karar vermekte en zorlandığımız hediye türlerinden biri. Kıyafet alsanız, bedeni olur mu? Rengini beğenir mi? Tarzına uygun mu? gibi aklınızda onlarca soru… Kitap alsanız beğenir mi beğenmez mi bilemezsiniz. Çikolata ise her şeyi kolaylaştırır. Herkes beğenir, herkes sever. O yüzden doğum günlerinde en çok tercih edilen, hediyelik çikolata kutuları…

 

 •   Geçmiş Olsun Hediyesi

Zorlu bir hastalık sürecini atlatmış yakınlarımız için kolonya yanında yiyecek bir şeyler götürülmesi bir gelenektir. İyileşen insanın mutluluğunu katlamak çikolata ile çok kolay. Eğer çikolata tüketmeye sağlık durumu elverişli değilse, hasta ziyaretine gelenlere ikram edilebildiği için mükemmel bir seçim olacaktır. Geçmiş olsun ziyareti denince aklımıza ilk hastalık geliyor ancak doğum sonrası ziyarette de çikolata çok sık sunduğumuz hediyelerden biri. Kız yada erkek bebek için farklı renklerde tebrik çikolatalarına da göz atmanızı isteriz. Çiçeği burnunda anne babaların mutluğunu en tatlı biçimde paylaşmış olacaksınız.

 

 •  Açılış / Tören / Toplantı Çikolatası

Yeni bir işyeri, tesis açılışında, yeni ürün lansmanında, kongrelerde, bayi toplantılarında yada herhangi bir tören, merasimde davetlilere çikolata ikram etmek çok eski bir adetimizdir. Misafir dilerse ikram edildiğinde çikolatanın tadını çıkarabilir, isterse o an yemeyip sonrası için yada başka bir sevdiğiyle paylaşmak için saklayabilir. 

 

 • Özür Hediyesi

Zaman zaman istemeden de olsa sevdiklerimizi, kıracak üzecek davranışlarda bulunabiliyoruz. Kendimizi affettirmek için kendimizi ifade edecek güzel bir notla beraber göndereceğiniz hediyelik çikolata, sevdiklerinizle aranızdaki buzların erimesini kolaylıkla sağlayacaktır. Dilerseniz çikolatanızın yanına web sitemizde bulunan gül buketinden de ekleyebilirsiniz.

 

 

 • Tebrik Hediyesi

Yeni bir ev, yeni bir araba yada insanın hayatına olumlu yansıyacak önemli değişimlerde bu mutluluğu sevdiklerimizle paylaşmak kültürümüzün değişmez bir parçasıdır. Yeni eve taşınan bir yakınımızı ziyarete giderken ev hediyesi yanında bir kutu çikolata da götürebiliriz. Yeni araba alan, ya da nişanlanan biri de bu mutluluğu paylaşmak için işyerinde çikolata dağıtabilir.

 • Kurumsal Hediye

Bayram yılbaşı gibi özel günlerde firmaların müşterilerine hediyeler göndermesi gelenektir. Müşteri ziyaretine giderken de hediye götürülür. Bu dönemlerde biz de S Chocolate olarak, gerek kutu üzerine firma logosu basarak, ya da madlen çikolatalar üzerine firmaların logolarını, dileklerini ekleyerek kurumsal hediyelik çikolata kutuları hazırlıyoruz.

 

 • Özel Günlerde Hediye olarak Çikolata

Sevgililer günü Anneler günü Babalar günü Öğretmenler günü Kadınlar günü Ramazan ve Kurban Bayramı Yılbaşı gibi özel günlerde hediyelerinizi özenle hazırlayarak sorunsuz ve tam zamanında teslim ediyoruz. Farklı boyut ve kutularda hazırlanan hediyelik çikolatalarımız ile özel günleri tatlandırabilirsiniz.

 

 • Sevgiliye Hediye, Eşe Hediye

S Chocolate olarak Romance serisinde kalp kutu çikolatalar, peluş ayıcık eklenmiş çikolata paketleri, gül buketiyle beraber gönderilen çikolataları, sevgi mesajlarınızı içeren kişiye özel çikolata seçenekleri gibi birçok hediye çeşidini sizlere sunuyoruz. Yaşam sevincimiz, mutluluk kaynağımız olan sevdiklerimizi yıldönümü gibi özel günlerde ya da hiçbir sebebe gerek duymadan herhangi bir zamanda mutlu etmek lezzetli, şık bir çikolata paketi ve sevginizi en güzel şekilde ifade eden notunuzla beraber çok kolay.

Daha fazlası Sevdiklerinize Özel- Romance sayfamızda…

 

 • İzmir Schololate Hediyelik Çikolatalar

İzmir S Chocolate Hediyelik Çikolatalar, her türden özel günler, etkinlikler veya hediye ihtiyaçları için mükemmel lezzet alternatiflerini sizlerle buluşturuyor. Bu özel günlerden biri olan bebek doğumlarında tercih edebileceğiniz  S Chocolate Hediyelik Bebek Çikolataları  kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 • Hediyelik Çikolata Fiyatları

 Birbirinden lezzetli hediyelik çikolatalardan farklı bütçelere hitap eden hediyelik çikolata fiyatlarını sayfamızda kategorimizde bulabilirsiniz.

 • Is Iseme chocolate prepared on a tray or in a gondola? Which material should be chosen silver, glass, ceramic for the Tray / Gondola?"
  The form or material of the container to be used depends entirely on the purpose of its later use. It is important to consider that the Demanding chocolate container will be used later in the homes of the newlyweds. If it is to be used for decoration, we recommend the gondolas. A stylish tray can be used later as a tea / coffee service or as a decoration. We also use ceramic and glass as material, but classically, the most preferred is real silver or German silver.
 • Asking Chocolate How many people should it serve?
  In the request chocolates we prepare, at least twice the number of people who will attend the wish ceremony chocolate We recommend . While your chocolate is being served, we do not want you to experience the stress of whether it will be enough when the end is approached. When it comes to the last people, leaving a few chocolates on the gondola or tray does not create a pleasant image. Considering that it will be served to those who come to congratulate later, the amount of chocolate calculated according to the whole number may leave you in a difficult situation. With an approximate calculation, it is ideal to use 1 kg of chocolate for every 30 people.
bottom of page