top of page

Hediyelerinizi sizin adınıza, fiyat gösterir bir belge eklemeden, hediye notunuzla birlikte en şık paketlerde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Kişiye Özel Çikolatalar

Hediye olarak gönderdiğiniz bir çikolatanın yazdığınız not haricinde sizden izler taşıması, kişiye özel olarak hazırlanmış olması değerini arttırır, özel hissettirir. S Chocolate olarak madlen çikolataların üzerine uyguladığımız  tasarımlarla hem şık hem de unutulmaz hediyeliklere, ikramlıklara imza atıyoruz.

Kişiye Özel Çikolata Çeşitleri

​​

  • Kişiye Özel Söz, Nişan, İsteme Çikolataları, Gelin - Damat Bohçası Çikolatası

Dilerseniz çiçek, dilerseniz kalp, dilerseniz alyans gibi farklı temalar üzerinden 30 dan fazla desen seçeneği sunuyoruz. Kişiye Özel Çikolatalarda sizin seçtiğiniz desen üzerine isimlerinizi yada isimlerinizin baş harflerini yazıyoruz. İsterseniz tarih de ekliyoruz. Bu şekilde hazırladığımız isimli madlen çikolataları, söz, nişan, isteme  gondol tepsilerinde kullanıyoruz, yada özelleştirilmiş kutu içinde şık süslemelerle size sunuyoruz.

Aranıza yeni katılan minik bebeğinizin mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmanın en güzel yolu onun ismi ve doğum tarihini taşıyan lezzetli çikolatalar olsa gerek. Kız ve erkek bebekler için farklı hazırlanmış onlarca tasarımdan beğendiğinizin üzerine bebeğinizin isim ve doğum tarihini ekleyerek özel kutusunda sevimli süslemelerle size teslim ediyoruz.

 

  • Firmaya Özel Kurumsal Çikolatalar

Müşterinize, çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza, tedarikçilerinize yılbaşı, bayram, kuruluş yıldönümü, bayi toplantısı gibi özel günler ve organizasyonlarda üzerinde firma logonuz olan çikolata kutuları hazırlıyoruz. Dilerseniz çikolataların üzerine İyi Bayramlar, Yeni yılınız kutlu olsun gibi kısa mesajlarınızı da ekleyebiliyoruz. 300 kutu ve üzeri siparişlerde üzerinde firma logonuzun basılı olduğu özel kutular da yaptırabiliyoruz. Markanız ve logonuzu lezzetli, müthiş çikolata kokularına sahip bir S Chocolate Hediye kutusuyla hafızalarda bütünleştirmenin size sağladığı olumlu geri dönüşlere siz de inanamayacaksınız. Bu hizmeti verdiğimiz tüm firmalardan, müşteri geri dönüşlerinin arttığı,  diyalogların geliştiği bildirimini mutlaka alıyoruz.

 

  • Sevdikleriniz için – Romance Kişiye Özel Çikolatalar

Sevdiğiniz insanlara güzel bir mesaj iletmek istediğinizde sizin için en güzel ifadeleri içeren bir S Chocolate hediye kutusuna ne dersiniz? Seni Seviyorum gibi sevgi dolu bir mesajı, Bir Ömür beraber yazan bir yıldönümü dileğini, Benimle evlenir misin? Yazan bir evlilik teklifini sevdiğiniz kişinin adını ekleyerek size özel bir şekilde hazırlıyoruz. Mutluluğunuza mutluluk katmak için elimizden geleni yapıyoruz.

  • Is Iseme chocolate prepared on a tray or in a gondola? Which material should be chosen silver, glass, ceramic for the Tray / Gondola?"
    The form or material of the container to be used depends entirely on the purpose of its later use. It is important to consider that the Demanding chocolate container will be used later in the homes of the newlyweds. If it is to be used for decoration, we recommend the gondolas. A stylish tray can be used later as a tea / coffee service or as a decoration. We also use ceramic and glass as material, but classically, the most preferred is real silver or German silver.
  • Asking Chocolate How many people should it serve?
    In the request chocolates we prepare, at least twice the number of people who will attend the wish ceremony chocolate We recommend . While your chocolate is being served, we do not want you to experience the stress of whether it will be enough when the end is approached. When it comes to the last people, leaving a few chocolates on the gondola or tray does not create a pleasant image. Considering that it will be served to those who come to congratulate later, the amount of chocolate calculated according to the whole number may leave you in a difficult situation. With an approximate calculation, it is ideal to use 1 kg of chocolate for every 30 people.
bottom of page