Kişiye Özel Çikolatalar

Hediye olarak gönderdiğiniz bir çikolatanın yazdığınız not haricinde sizden izler taşıması, kişiye özel olarak hazırlanmış olması değerini arttırır, özel hissettirir. S Chocolate olarak madlen çikolataların üzerine uyguladığımız  tasarımlarla hem şık hem de unutulmaz hediyeliklere, ikramlıklara imza atıyoruz.

Kişiye Özel Çikolata Çeşitleri

  • Kişiye Özel Söz, Nişan, İsteme Çikolataları, Gelin - Damat Bohçası Çikolatası

Dilerseniz çiçek, dilerseniz kalp, dilerseniz alyans gibi farklı temalar üzerinden 30 dan fazla desen seçeneği sunuyoruz. Kişiye Özel Çikolatalarda sizin seçtiğiniz desen üzerine isimlerinizi yada isimlerinizin baş harflerini yazıyoruz. İsterseniz tarih de ekliyoruz. Bu şekilde hazırladığımız isimli madlen çikolataları, söz, nişan, isteme  gondol tepsilerinde kullanıyoruz, yada özelleştirilmiş kutu içinde şık süslemelerle size sunuyoruz.

Aranıza yeni katılan minik bebeğinizin mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmanın en güzel yolu onun ismi ve doğum tarihini taşıyan lezzetli çikolatalar olsa gerek. Kız ve erkek bebekler için farklı hazırlanmış onlarca tasarımdan beğendiğinizin üzerine bebeğinizin isim ve doğum tarihini ekleyerek özel kutusunda sevimli süslemelerle size teslim ediyoruz.

 

  • Firmaya Özel Kurumsal Çikolatalar

Müşterinize, çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza, tedarikçilerinize yılbaşı, bayram, kuruluş yıldönümü, bayi toplantısı gibi özel günler ve organizasyonlarda üzerinde firma logonuz olan çikolata kutuları hazırlıyoruz. Dilerseniz çikolataların üzerine İyi Bayramlar, Yeni yılınız kutlu olsun gibi kısa mesajlarınızı da ekleyebiliyoruz. 300 kutu ve üzeri siparişlerde üzerinde firma logonuzun basılı olduğu özel kutular da yaptırabiliyoruz. Markanız ve logonuzu lezzetli, müthiş çikolata kokularına sahip bir S Chocolate Hediye kutusuyla hafızalarda bütünleştirmenin size sağladığı olumlu geri dönüşlere siz de inanamayacaksınız. Bu hizmeti verdiğimiz tüm firmalardan, müşteri geri dönüşlerinin arttığı,  diyalogların geliştiği bildirimini mutlaka alıyoruz.

 

  • Sevdikleriniz için – Romance Kişiye Özel Çikolatalar

Sevdiğiniz insanlara güzel bir mesaj iletmek istediğinizde sizin için en güzel ifadeleri içeren bir S Chocolate hediye kutusuna ne dersiniz? Seni Seviyorum gibi sevgi dolu bir mesajı, Bir Ömür beraber yazan bir yıldönümü dileğini, Benimle evlenir misin? Yazan bir evlilik teklifini sevdiğiniz kişinin adını ekleyerek size özel bir şekilde hazırlıyoruz. Mutluluğunuza mutluluk katmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Kişiye özel çikolataları hazırlamak kaç gün sürer?


Tek kutu siparişlerinizi hazırlamak için 1 gün bizim için yeterli. Ancak toplu siparişlerde bu süre 10 günü bulabiliyor.
Kişiye Özel çikolataları adrese teslim gönderiyor musunuz?


Eğer kutu içinde teslim ediyorsak hem kurye hem de kargo ile teslim edebiliyoruz. Ancak tepsi gondol içinde kullanmış isek mağazamızdan teslim alınması gerekiyor.
Hazır desenlerden değil de kendi istediğimiz desenlerde çikolata hazırlatabilir miyiz?


Beğendiğiniz bir desen varsa bize gönderin mutlaka bir benzerini size sunarız ya da çikolatanızı kullanacağınız konseptin özel bir teması varsa onun içinde alternatifler araştırıp en uygun olanını sizinle beraber karar vererek hazırlıyoruz.
Kişiye özel çikolataların sipariş süreci nasıl işler?


Öncelikle ilgilendiğiniz deseni belirleyip web sitemiz üzerinden siparişinizi gönderiyorsunuz. Sonrasında biz tasarımlarımızı yapıp whatsapp üzerinden sizinle paylaşıyoruz. Onayınızın ardından çikolatalarınızı hazırlıyoruz Böylece tüm süreç sizin kontrolünüzde gerçekleşiyor. Siz de harf hatası, renk farklılığı gibi kötü sürprizler yaşamıyorsunuz.