top of page

Konsept Hediye Setleri

Ne hediye alsam sorusuna cevap arayan, her seferinde aynı hediyeyi göndermek istemiyorum diyenler için yeni, yaratıcı, kişiselleştirilebilir bir hediye grubu: “Konsept Hediyeler”.

Çikolata, Türk Kahvesi, Dünya Kahveleri, Kahve Ekipmanları, Dekoratif Objeler, Kitaplar, Defterler, Ofis ürünleri ve çok daha fazlası bir arada tek bir kutuda.

Çikolata, kitap, kahve, dekoratif objeler, kalem, puzzle, kar küresi, kolye gibi yüzlerce farklı seçenek arasından dilediğinizi seçerek, kendi belirlediğiniz kutu teması ile hediye kutunuzu siz oluşturabilirsiniz.

IMG_2973.PNG
IMG_2971.PNG

Konsept Hediye Kutusu Nasıl Hazırlanır?

 

Doğum günlerinde, yeni iş kutlamalarında ya da yeni yılda en keyif alınan zamanlar hediyeleştiğimiz anlardır. Buna karşılık en zorlanılan zamanlarda kime ne hediye alınacağını düşündüğümüz, farklı bir şey olsun diye uğraştığımız süreçtir. Çiçek, çikolata, kitap, şal, saat, kolye, fincan… Hangisi? Hepsi mi hiçbiri mi? Schocolate tüm sorularınızı tek bir başlıkta cevaplıyor: Konsept Hediye Kutusu

Peki nasıl hazırlanıyor bu konseptli hediye kutuları? 

Schocolate, yıllara dayanan tecrübesi ve geniş ürün gamıyla farklı özel günler ve hediye almak isteyeceğiniz anlar için özel içerikli, estetik görünümlü konsept kutular hazırladı. Size uygun başlıklara tıklayıp, doğru yönlendirmelerle aradığınız hediyeyi kolayca bulabilirsiniz. Hediye alacağınız güne özel kutuların yanı sıra hediye alacağınız kişinin zevklerine uygun olarak kişiye özel hediye kutusu da hazırlayabilirsiniz. 

 

Kişiye Özel Konsept Hediye Kutusu Nedir?

 

Seçeceğiniz hediyenin içeriğini ilk olarak ilgili özel güne göre seçebilirsiniz. İkinci önemli noktaysa karşımızdaki kişinin zevkleri, o günkü ihtiyaçları ve neleri sevdiğidir. Schocolate ile kişiye özel konseptli kutular hazırlayabilirsiniz. Çeşit çeşit ve özenle paketlenmiş nefis çikolatalardan dekoratif objelere, ajansda ve fincanlardan dünya kahvelerine kadar hem lezzete hem duygulara hitap eden “biricik” bir kutu hazırlayıp sevdiklerinizle buluşturabilirsiniz. Hazırlayacağınız bu kutu kendisine özel olduğu için karşınızdakini hem çok özel hissettirecek hem de çok mutlu edecektir. Karşınızdakinin neleri sevdiğini bilmek ve bunu bildiğimizi ona göstermek “seni seviyorum” demenin en güzel yolu. 

Konsept Hediye Kutusu Çeşitleri Nelerdir?

 

Konseptli hediye kutuları ne için hediye alındığının cevabına göre kategorilendirilmiştir: 

* Doğum günü

* Yeni iş ya da terfi

* Sevgiliye

* Teşekkür

* Arkadaşa 

* Geçmiş olsun

* Kahvesever 

* Kurumsal

Farklı zevklere hitap edecek şekilde hazırlanmış özel içerikleriyle bu hediye kutuları gurme çikolatalar, dünya kahveleri, dekoratif objeler, kitap, defter ve ofis malzemeleri gibi çeşitli ürünler ve kaliteli paketleme ile zenginleştirilmiştir. Yaratıcılık esasıyla hazırlanan ve klasik hediyelerin yanı sıra verdiğiniz kişiyi hem şaşırtacam hem de çok mutlu edecek özel ve düşünülmüş zarif hediyeler olacaktır. 

Sevdiklerinizin mutlu olduğu o özel anları en özel hediyelerle taçlandırmak için Schocolate WEB sitesini ziyaret edin.

bottom of page