top of page

Kadınlar Günü İçin En Güzel Hediye Önerileri

Güncelleme tarihi: 22 Eki 2023

8 Mart Dünya Kadınlar Günü yaklaşırken hepimizin hediye alacağı, çok sevdiği, ona çok özel hissettirmek istediği bir kadın vardır. Annemiz, kız kardeşimiz, sevgilimiz, karımız, teyzemiz…Bu noktada ihtiyacımız olan şey kadınlar günü için hediye önerileri. Yıllardır hep aynı hediyeyi almaktan sıkılmadınız mı? Çiçek, kolye ya da parfüm! Peki, size; ürettiğimiz kadınlar günü için hediye fikirleri ile fark yarattığımızı söylesek?

 • Kahve seven kadınlar için dünya kahvelerinden oluşan bir tadım paketi, leziz bir çikolata ve kahvenin vazgeçilmezi şık bir fincan.

 • Lezzet düşkünü kadınlar için çeşit çeşit çikolatalar, yanında iyi gidecek bir kahve ve minik bir masa aksesuarı.

 • İş hayatını birinci plana alan kadınlar için kalite ajandalar, not defterleri, kalem ve motivasyon kartları.

 • Sevgiliniz için romantik mumlar, çikolatalar ve özel anlarınızı ifade eden aksesuarlar.

 • Anneniz için mini hobi kutuları ve daha niceleri.

Her özel gün ve her özel kişiye uygun konsept hediye kutularımız olduğu gibi kadınlar gününde de hayatınızdaki özel kadınlara hediye edebileceğiniz hediye önerilerimiz mevcut.
Kadınlar Günü İçin Konsept Hediye Kutuları

Kadınlar Günü için hediye fikirleri başlığının altında yer alan ilk madde konsept kutular olsa da kendi kutunuzu kişiselleştirerek hazırlayabilirsiniz. Nasıl mı? Hediye alacağınız kişinin sevdiği şeyleri bilerek, bunları tek bir kutuda birleştirerek ve kadınlar günü özelinde hazırlayarak. Schocolate ile adım adım konsept hediye kutusu hazırlama:

 1. Kutu teması: Birbirinden farklı, tüm özel gün ve kişiye özel kutu temalarından birini seçerek başlayabilirsiniz.

 2. Çikolata: kadın günü için hediye önerileri dahilinde hazırladığınız kutularınızı lezzetlendirmek için nefis bir çikolata ekleyebilirsiniz.

 3. Kahve: Pek çok kişinin severek tükettiği ve dünya kültüründeki karşılıklarını da bulabileceğiniz farklı tarz kahvelerle hediye kutunuzu zenginleştirebilirsiniz.

 4. Kahve fincanı ve kupa: Özellikle kahve severlerin vazgeçilmezi, estetik görünümü ve eğlenceli sunum seçenekleriyle kutunuza ekleyeceğiz kupa ya da fincan uzun vadede kalıcı bir hediye olacaktır.

 5. Kahve ekipmanları: Kahvesini evde demlemeyi sevenlerin, ofiste bol zaman geçirenlerin, suyunu hep yanında taşıyanların vazgeçilmezi french press, matara, v60 ve sütlük ile kutuyu daha da kişiselleştirebilirsiniz.

 6. Kitap: Hediye aldığınız kişinin sevdiği ya da okumak istediği bir kitap ile gönülleri feth edebilirsiniz.

 7. Defter: Güzel anların not edileceği tasarım bir defter herkesi mutlu edecektir.

 8. Ofis hediyeleri: Ofis içinde kullanılacak hediyelerle çalışırken bile sevdiklerinizin yanında hissettirebilirsiniz.

 9. Puzzle: Birlikte yapılabilecek güzel bir aktivite olarak puzzle hediye edebilirsiniz.

 10. Dekoratif objeler: Mum, saksı gibi evleri neşelendiren hediyelerle sevdiklerinizin her baktığında sizi anımsamasını sağlayabilirsiniz.

 11. Kar Küresi: Büyülü düşleri anımsatan kar küresi ile hediye kutunuzu keyiflendirin.

 12. Kolye: Her an sevdiklerinizin yanında hissettirecek benzersiz tasarımıyla bir kolye kutunuza estetik bir dokunuş katacaktır.

 13. Kolonya: Mis kokusuyla Rebul kolonyaları kutunuza ekleyip hem hijyenik hem fresh bir dokunuş sağlayabilirsiniz.Hediyelik Çikolatalar

Hangi özel gün olursa olsun kime takdim edilirse edilsin çikolata en güzel hediyedir genelde. Özür dilemek istediğinizde, teşekkür etmek istediğinizde ya da bir kutlama yaparken verilebilecek en güzel hediye çikolatadır. Fakat onun da pek çok çeşidi, türü ve paketleme çeşiti var.

 • Gurme çikolatalar: damat çatlatan lezzetleriyle gurme çikolatalar her özel an için ilk tercihiniz olabilir.

 • Hediyelik çikolata kutuları: Her özel ana uygun hediyelik çikolata kutuları kadınlar günü için hediye önerileri arasında yer alıyor.

 • Romance: romantik görünümü ve içeriğiyle bu kutular sevgilinize hediye edebileceğiniz, onu mutlu edecek kadınlar günü için hediye fikirleri arasında birinci sırada.

 • Kişiye özel çikolatalar: isim, motif ve içeriklerle özelleştirebileceğiniz lezzetiyle de biricik çikolatalar.Kadınlara Özel Aksesuarlar

İster konsept bir kutu satın alın ister kendi konsept kutunuzu hazırlayın içerisine kişiye özel aksesuarlar eklemek karşınızdakini oldukça mutlu edecektir. Kadın günü için hediye fikirleri başlığına ek kadınlara özel aksesuarlar:

 • Fincan ya da kupa

 • Kolye

 • Kar küresi

 • Kahve demleme malzemeleri

 • Matara

 • Defter

 • Kalem

 • Mum

 • SaksıKadınlar Günü İçin Çiçek Hediyesi

Her özel günün vazgeçilmezi çiçekler kadın günü için hediye önerileri arasında da birinci sırada yer alıyor. Ne kadar güzel bakılsa da çürüyen, ölen ve bazen alerjik reaksiyonlara sebep olan canlı çiçekler yerine yapay ama estetik görünen ya da kuru çiçeklerden oluşan minik saksı aksesuarlar daha kalıcı bir hediye önerisi olarak karşımıza çıkıyor.

Bu kadınlar gününde sevdiğiniz kadınlara ne almış olursanız olun asla unutmayacakları şey onlara ne kadar mutlu ve özel hissettirdiğiniz olacaktır. Onlar için her günü bugün kadar özel ve anlamlı kılın.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun!


36 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page