top of page

İş Yeri Açılış Hediyesi İçin İlham Verici 5 Fikir!


Değer verdiğimiz ve bizim için önemli olan insanların yeni iş yeri açılışlarında aklımıza gelen dükkân açılışına ne hediye alınır sorusu için sizlere harika fikirler derledik. Sevdiklerimizin yeni iş yeri açılışlarında onlara verdiğimiz hediyeler, özel anılarımızı ve duygularımızı yansıtmalıdır. Vereceğiniz hediyelerin oldukça özel ve akılda kalıcı olmasını isteyebilirsiniz. Schocolate olarak yeni açılan iş yerine hediye fikirlerimiz ile değer verdiğiniz kişilerin iş yerlerine unutulmaz hediyeler alarak sevdiklerinizde kalıcı hatıralar bırakabilirsiniz.

Yeni İş Yeri Açılış Hediyesi Fikirleri

İşyerine alınacak hediyeler arasında pek çok farklı fikir elde edilebilir. Fakat önemli olan yeni iş yeri açılış hediyelerinde alınacak olan hediyenin kişiye özel ve hayat kolaylaştırıcı olmasıdır. Sevdiğiniz bir arkadaşınız, sevgiliniz, aileniz ya da herhangi birine alabileceğiniz işyeri açılış hediyesi ile bu kişilerin iş yoğunluğu ve stresinden bir anlık da olsa uzaklaşması ve enerjisini yükseltmeyi sağlayabilirsiniz. Bu hediyeler arasında bazen okunulan bir kitap, gidilen bir konser, iş hayatını planlaması için özel tasarım bir ajanda bazen de bir çay eşliğinde damakta tadını bırakan eşsiz bir çikolata yer alır.


1-Kahve Keyfi Konsept Hediye Kutusu

Kahve keyfi konsept hediye kutusu iş yerine alınacak hediyeler arasında oldukça ilgi gören bir hediyedir. Kahve severlerin sıkça tercih ettiği bu hediye ile iş yoğunluğu arasında verilen molalarda kahve keyfini sonuna kadar hissettirebilir ve çalışan arkadaşlarınızın zihnen ve bedenen dinginleşmesine katkı sağlayabilirsiniz. Kahve keyfi, çalışma sırasında çalışanların vazgeçemeyeceği molaların başında gelir. Yoğunluğun ve stresin atılabilmesi ve zihni dinginleştirmenin etkili yollarından biri olan kahve molalarında sizin almış olduğunuz hayırlı olsun hediyesi ile iş yerini açan arkadaşınıza destek olabilirsiniz.2- Only Way Yeni İş -Terfi Hediye Kutusu

Gündelik yaşamın çoğu çalışarak geçer. İşe hem zaman hem enerji hem de zihinsel faaliyetler verilerek en iyi sonuca ulaşmak için çaba sarf edilir. Bunun karşılığında verilen emeklerin karşılığı olarak terfi alınır. Terfi almak, yapılan işte iyi olunulduğunu göstererek motive olunmasını sağlar. Değer verilen insanların terfi alması sonucunda onlara hediye alınarak tebrik edilmesi gerekir. Only Way yeni iş- terfi kutusu ile değer verdiğiniz kişinin başarısını takdir edebilirsiniz. Terfi hediye kutusunun içerisinde bulunan tükenmez kalem, kokulu defter vb. ürünleri ofis içerisinde kullanabilirken kahve kupasının içerisinde eşsiz kahve deneyimi de yaşatabilirsiniz.


3- Great Yeni İş Terfi Hediye Kutusu

Terfi haberi, çalışanın uzun zamandır beklediği ve bunun için çalıştığı haberlerdir. Alınan bu haber sonucunda elde edilen başarının tebrik ve takdir edilmesi gerekir. Terfi hediyesi olarak genellikle kişilerin aklına çiçek hediye almak gelir. Elbette klasik gibi görünse de çiçek de hediye edilebilir. Fakat terfi alan kişi bizim için değerli ve özel birisi ise hediyesinde de basite ve klişeye kaçmamak gerekir ve kişinin beğenebileceği özel hediyeler seçilmesi gerekir. Great yeni iş terfi hediye kutusu içerisinde bulunan hediyeler ile hem arkadaşınızın başarısını kutlarken hem de onun özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.
4- Hediyelik Çikolatalar

Değer verilen kişilere alınan iş yeri açılış hediyeleri arasında en çok tercih edilen hediyelerden biri de hediyelik çikolatalardır. Çikolatalar, herkesin sevdiği ve gündelik yaşamları sırasında tükettikleri gıdalardır. Schocolate, eşsiz bir tada sahip olan çikolata hediyesi ile değer verdiğiniz kişilerin iş yoğunluğu ve stresine bir çay ve çikolata ile ara vermesini sağlayabilir damaklarında eşsiz bir tadın kalmasına aracı olabilirsiniz.
42 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page