top of page

İş Yeri Açılış Hediyesi İçin İlham Verici 7 Fikir!

Güncelleme tarihi: 2 May


Değer verdiğimiz ve bizim için önemli olan insanların yeni iş yeri açılışlarında aklımıza gelen dükkân açılışına ne hediye alınır sorusu için sizlere harika fikirler derledik. Sevdiklerimizin yeni iş yeri açılışlarında onlara verdiğimiz hediyeler, özel anılarımızı ve duygularımızı yansıtmalıdır. Vereceğiniz hediyelerin oldukça özel ve akılda kalıcı olmasını isteyebilirsiniz. Schocolate olarak yeni açılan iş yerine hediye fikirlerimiz ile değer verdiğiniz kişilerin iş yerlerine unutulmaz hediyeler alarak sevdiklerinizde kalıcı hatıralar bırakabilirsiniz.

Yeni İş Yeri Açılış Hediyesi Fikirleri

İşyerine alınacak hediyeler arasında pek çok farklı fikir elde edilebilir. Fakat önemli olan yeni iş yeri açılış hediyelerinde alınacak olan hediyenin kişiye özel ve hayat kolaylaştırıcı olmasıdır. Sevdiğiniz bir arkadaşınız, sevgiliniz, aileniz ya da herhangi birine alabileceğiniz işyeri açılış hediyesi ile bu kişilerin iş yoğunluğu ve stresinden bir anlık da olsa uzaklaşması ve enerjisini yükseltmeyi sağlayabilirsiniz. Bu hediyeler arasında bazen okunulan bir kitap, gidilen bir konser, iş hayatını planlaması için özel tasarım bir ajanda bazen de bir çay eşliğinde damakta tadını bırakan eşsiz bir çikolata yer alır.


1-Kahve Keyfi Konsept Hediye Kutusu

Kahve keyfi konsept hediye kutusu iş yerine alınacak hediyeler arasında oldukça ilgi gören bir hediyedir. Kahve severlerin sıkça tercih ettiği bu hediye ile iş yoğunluğu arasında verilen molalarda kahve keyfini sonuna kadar hissettirebilir ve çalışan arkadaşlarınızın zihnen ve bedenen dinginleşmesine katkı sağlayabilirsiniz. Kahve keyfi, çalışma sırasında çalışanların vazgeçemeyeceği molaların başında gelir. Yoğunluğun ve stresin atılabilmesi ve zihni dinginleştirmenin etkili yollarından biri olan kahve molalarında sizin almış olduğunuz hayırlı olsun hediyesi ile iş yerini açan arkadaşınıza destek olabilirsiniz.2- Only Way Yeni İş -Terfi Hediye Kutusu

Gündelik yaşamın çoğu çalışarak geçer. İşe hem zaman hem enerji hem de zihinsel faaliyetler verilerek en iyi sonuca ulaşmak için çaba sarf edilir. Bunun karşılığında verilen emeklerin karşılığı olarak terfi alınır. Terfi almak, yapılan işte iyi olunulduğunu göstererek motive olunmasını sağlar. Değer verilen insanların terfi alması sonucunda onlara hediye alınarak tebrik edilmesi gerekir. Only Way yeni iş- terfi kutusu ile değer verdiğiniz kişinin başarısını takdir edebilirsiniz. Terfi hediye kutusunun içerisinde bulunan tükenmez kalem, kokulu defter vb. ürünleri ofis içerisinde kullanabilirken kahve kupasının içerisinde eşsiz kahve deneyimi de yaşatabilirsiniz.


3- Great Yeni İş Terfi Hediye Kutusu

Terfi haberi, çalışanın uzun zamandır beklediği ve bunun için çalıştığı haberlerdir. Alınan bu haber sonucunda elde edilen başarının tebrik ve takdir edilmesi gerekir. Terfi hediyesi olarak genellikle kişilerin aklına çiçek hediye almak gelir. Elbette klasik gibi görünse de çiçek de hediye edilebilir. Fakat terfi alan kişi bizim için değerli ve özel birisi ise hediyesinde de basite ve klişeye kaçmamak gerekir ve kişinin beğenebileceği özel hediyeler seçilmesi gerekir. Great yeni iş terfi hediye kutusu içerisinde bulunan hediyeler ile hem arkadaşınızın başarısını kutlarken hem de onun özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.
4- Hediyelik Çikolatalar

Değer verilen kişilere alınan iş yeri açılış hediyeleri arasında en çok tercih edilen hediyelerden biri de hediyelik çikolatalardır. Çikolatalar, herkesin sevdiği ve gündelik yaşamları sırasında tükettikleri gıdalardır. Schocolate, eşsiz bir tada sahip olan çikolata hediyesi ile değer verdiğiniz kişilerin iş yoğunluğu ve stresine bir çay ve çikolata ile ara vermesini sağlayabilir damaklarında eşsiz bir tadın kalmasına aracı olabilirsiniz.
5- Türk Kahvesi Fincan Seti

Yeni bir iş yeri açıldığında akla ilk olarak dükkân açılışı için hediye alımı gelir. Dükkân açılışına ne hediye alınır sorusuna akla geldiğinde bizim önerimiz Türk kahvesi fincan seti olacaktır. Yorgunluğa iyi gelen Türk kahvesi için bir fincan seti hediye etmek oldukça özel bir jesttir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için siz de fincan seti hediyesini tercih edebilirsiniz. Schocolate Türk kahvesi fincan seti, sade tasarımı ve şık görünümü ile kahve içmeyi daha keyifli bir hale getirecek.


6- Tükenmez Kalem

Dükkân açılışı için tükenmez kalem hediye etmek, şık ve kullanışlı bir hediye seçeneği olarak görülür.  Günlük hayatta en sık kullanılan eşyalardan olan tükenmez kalemin, şık bir görünüme sahip olan seçeneği için Schocolate tükenmez kalem tercih edilebilir. Özellikle iş yerinde yazı yazarken veya önemli toplantılar sırasında not tutarken, tükenmez kalemlere ihtiyaç duyulur. Ayrıca bu tür bir hediye, iş ortakları, müşteriler veya çalışanlar için hoş bir jest olarak kabul edilir. Tükenmez kalemlerin kaliteli ve dayanıklı olması son derece önemlidir. Schocolate Lacivert Tükenmez kalemi ile sevdikleriniz eşsiz başarılarına, sizi hatırlayarak imza atacak!
7- Newton Denge Topu

Newton denge topu, dekoratif özelliğe sahip olması ile ortama şık bir hava katar. Bu nedenle iş yeri için eşsiz bir hediye seçeneği olarak görülür. Stresini kolaylıkla azaltma özelliğine sahip bu denge topu, aynı zamanda gerginliği ve diğer birçok rahatsız duyguyu büyük oranda azaltmaya yardımcı olmaktadır. 

Pil veya şarj gerektirmeyen bir aksesuar olması ile büyük ölçüde avantaj sağlayan denge topu, hipnotize eden etkisi ile sevdiklerinizi rahatlatacaktır. Ayrıca Newton Denge Topu, iş yeri aksesuarı olarak oldukça ilginç ve eğlenceli bir alternatiftir. Bu tür bir top, çalışma masasında veya toplantı odasında göze çarpan bir obje olarak hediye edilebilir. 

İş yerindeki stresi azaltmaya yardımcı olmasının yanı sıra çalışanların da kısa molalarında zihinsel olarak rahatlamalarına olanak sağlar. Bununla birlikte, Newton Denge Topu bilim ve fizikle ilgili bir tema da sunduğundan, profesyonel bir hediye seçeneği olarak da görülebilir. Bu durum da iş yerindeki atmosferi zenginleştirebilir. Bu tür bir aksesuarlar, özellikle teknoloji şirketleri, mühendislik firmaları veya eğitim kurumları gibi bilimsel odaklı işletmeler için benzersiz bir seçenektir. Ayrıca, stresi uzaklaştırması ile işletmenizin imajına ve çalışanlarınızın motivasyonuna da katkı da bulunabilir. 


Schocolate, eşsiz lezzetteki çikolatalarının yanı sıra sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz çeşitli hediyelik aksesuarlar ve ürünler de sunar. Schocolate’ın eşsiz hediyelik seçenekleri ve çikolataları ile siz de sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu edebilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir ya da iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
156 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page