top of page

Yaldızlı Çikolatalar

Yaldızlı Çikolata

Yaldızlı çikolata ambalaj kaplaması sebebiyle bu ismi almıştır. Yaldızlı spesiyal çikolatalar hem şık dış kaplaması hem de içerisindeki lezzet bileşenleri sebebiyle özel ürünlerdir. Buna ek olarak bu kategorinin içerisinde yaldızlı madlen çikolata ve kalp yaldızlı çikolata ürünleri de yer almaktadır. 
 

Schocolate Yaldızlı Çikolata Modelleri 

  1. Kuğu Yaldızlı Büyük Kalp: Büyük kırmızı bir kalp üzerine oturtulmuş seramik beyaz kuğu tasarımındaki bu ürün kategorinin iddialı ve şık parçasıdır. Ürünü minimum 2 adet yani 150 gr olacak şekilde satın alabilirsiniz. Antep fıstıklı ve sütlü çikolata ile üretilmiştir. Ürünün lezzetli damakta bir iz bırakırken üzerindeki seramik kuğu da hediyeyi alan kişinin evinde yer edinecektir. Dolayısıyla bu ürünü hediye ederseniz etkisi yıllarca sürecektir.

  2. Kalp Çikolata: Ambalajını sadece altın, sadece gümüş, sadece kırmızı ya da karışık renklerde seçebileceğiniz bir üründür. Minimum 300 gr yani 24 adet satın alım yapabilirsiniz. Karamel truff dolgulu ve sütlü çikolata kaplı bir üründür. Sevdiklerinize “seni seviyorum” demenin en lezzetli hali olarak bu kategoride öne çıkmaktadır. Bu ürün tekil kullanılacağı gibi diğer hediye ürünlere entegre edilerek de kurgulanabilir. Nişan tepsinin içerisinde, hediye kutularının üst süslemesinde, bayram ikramlarında ya da hayırlı olsun ziyaretlerinde…

  3. Desenli Kalp Çikolata: bir önceki üründen farklı olarak daha yassı bir görünüme sahip bu ürün dolgusuzdur. Fındıklı sütlü çikolata olacak şekilde üreitlmiştir. Ürünün üzerinde şık bir desen yer almaktadır. Desen kazıma ile ürüne eklenmiştir. Bu üründe gümüş kaplama seçeneği yoktur; sadece altın, sadece kırmızı ya da karışık renkli satın alım yapabilirsiniz. Ürün minimum 300 gr yani 15 adet olarak satılmaktadır. 

  4. Kare Klasik Yaldızlı Çikolata: Özel davetlerin ve kurumsal hediyelerin bir numaralı çikolata tercihidir. Şık görünümü, prestijli ambalajlaması ve lezzetiyle profesyonellere layık bir üründür. Ürün gümüş ve altın ambalaj seçenekleriyle sunulmaktadır. Minimum 300 gr yani 17 adet olarak satılmaktadır. Kakao fındık krema dolgulu bu ürün sütlü çikolata ile kaplanmıştır.

  5. Klasik Yaldızlı Çikolata: Üzerinde kristal gibi bir desen bulunan ürün yine kategorinin şık ve prestijli ürünlerinden biridir. Bayram, aile ziyaretli gibi davetlerde ikram olarak kullanılabileceği gibi ofis ve kurumsal alanlarda da tercih edilebilir. Üründe yalnızca altın ve gümüş kaplama seçenekleri mevcuttur. Minimum 300 gr yani 20 adet satın alabileceğiniz şekilde satışa sunulmuştur. Ürünün içerisinde bütün bir fındık yer alırken dolgusu da kakaolu fındık kremalıdır; kaplaması ise  sütlü çikolatadır.
     

Yaldızlı Çikolata Fiyatları 

Schocolate, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyacak gramajları sunarak fiyatlandırma politikasını kendiniz için özelleştirmenize olanak tanır. Böylece tam olarak istediğiniz miktarı ve lezzeti seçebilir, özel bir deneyim yaratırken bütçenizi de koruyabilirsiniz.

bottom of page