top of page

Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Kalpli Çikolatalar

Güncelleme tarihi: 22 Eki 2023

Kalbimizin kapılarını sonuna kadar açtığımız biricik sevdiklerimizi kalpli çikolata ile mutlu etmeyi kim istemez ki? Hem lezzetli hem sevgi dolu bu hediye herkesi kuşkusuz çok mutlu edecektir. Özel bağlar kurduğumuz, canımızdan çok sevdiğimiz sevdiklerimize kalbimizden bir parça olarak kalpli çikolata kutusu hediye etmek onların kalbinde de en özel hediye olarak kalacaktır. Hediyelerin özelleştirilmesi, sevdikleriniz için özel hazırlanan hediyeler hediye verdiğiniz kişiyi özel hissettirmenin yanı sıra çok da mutlu edecektir. Lezzetiyle damaklarda görünümüyle kalplerde hoş bir etki yaratacak kalp şeklinde çikolatalar yaklaşan anneler gününde de hayatınızdaki en önemli anneler için sevgi dolu bir tercih olacaktır.

Kalpli çikolata kutusu içerisindeki kalp şeklinde çikolata çeşitleri ve deniz kabuklu çikolatalar bu türde favoriniz olacak. Gelin birlikte ürünlerimizi inceleyelim!
Kalpli Kutu İçinde Çikolata

Voice Of Love isimli çikolatamız bu kategoride favoriniz olacak. “Sevginin sesini” leziz çikolatalarla sevdiklerinize taşımak için tercih edebileceğiniz bu kutunun içeriğini inceleyelim:


  1. Kalpli Kutu: Tüm çikolataların özenle içerisine yerleştirildiği kırmızı kalpli çikolata kutusu hediyenin en güzel süsü oluyor.

  2. Kalpli Çikolata: Kırmızı ve kaliteli ambalaj ile paketlenmiş kalp şeklinde çikolata çeşitleri kutuyu renklendiriyor ve lezzetlendiriyor.

  3. Sütlü Çikolatalı Deniz Kabuğu Çikolatalar: Fındık kremalı sütlü çikolatalar kalp kutu içinde çikolata konseptine en yakışan lezzetlerden.

  4. Beyaz Çikolatalı Deniz Kabuğu Çikolatalar: Kimsenin hayır diyemeyeceği bir lezzet olarak ceviz aromalı beyaz çikolatalar kutunun en önemli parçalarından biri.

  5. Deniz Kabuğu Çikolata: sütlü ve beyaz çikolata karışımından doğan enfes lezzet ile görüntüsü göz kamaştıran çikolatalar kutunun favorileri arasında yer alıyor.


Bu kutuyu; sevdiğiniz, kalbinizde kıymetli bir yeri olan ve kalbine dokunmak istediğiniz herkese gönül rahatlığıyla yollayabilirsiniz. Elbette karşınızdaki kişinin nelerden hoşlandığı da oldukça önemli. Daha sade ve simple hediyelerden hoşlanan sevdikleriniz için de bir alternatifimiz var: Desenli Kalpli Çikolata Peki bu çikolataların detayı nedir?
Desenli Kalpli Çikolata

15 adetten oluşan desenli kalpli çikolata paketi totalde 300 gramdır. Fındık aroması ile pek çok damak tadına da hitap eden bu çikolatalar kalp kutu içinde çikolata konsepti olmasa da yaldızlı paketlemesi ve lezzetleriyle sevdiklerinizin kalbini fethedecektir. Paketlerinde kırmızı ve gold seçenekleri barındıran çikolatayı sipariş edip sevdikleriniz için hazırlayacağınız paketlere entegre edebilir, süslemelerde kullanabilir, tekli olarak pek çok kişiye de hediye edebilirsiniz.

Bunlara ek olarak davetlerinde vazgeçilmez parçası olarak kalpli çikolata seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde vereceğiniz yemek ve partilerde bu çikolataları davetlilerinize hediye edebilirsiniz.


Kalp Desenli Çikolata’yı Schocolate üzerinden sipariş vermek için hemen tıklayın.Sevginizi Kalpli Çikolata Kutularıyla Gösterin

Sevgiyi göstermenin en güzel yollarından biri olarak kalbinizi kocaman açtığınız sevdiklerinize, sevginizi bir de Schocolate kalpli çikolata seçenekleriyle sunabilirsiniz. Sevginizi en lezzetli hediyelerle sevdiklerinize ulaştırmak için her zaman yanınızdayız!


21 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page