top of page

Draje

Draje Çikolata

Draje çikolata ya da bir diğer adıyla çikolata draje lezzet düşkünlerinin favori ürünlerinden biridir. Draje çeşitleri arasında en klasikleşmiş olanı ise bademli draje çikolata ürünümüzdür. Minik lezzet bombaları özel günler, ikramlar, kız isteme, nişan, bebek görme ve davetler için vazgeçilmezdir.

Draje Çikolata Çeşitleri Nelerdir? 

Drajeler; bir çikolata veya kuruyemiş parçasının, ince bir şeker kaplamasıyla üretilir. Drajeleme işlemi, çikolata ve kuruyemişin lezzetini artırmaktadır. Genellikle renkli ve parlak bir şeker ile kaplanan bu ürünler hem görsel olarak çekici hem de lezzet açısından zengin bir deneyim sunar.

Bu kategoride 5 farklı ürünümüz yer almaktadır. Ürünlerin tamamını 80-1000 gr arasında, tercih edeceğiniz bir gramajda satın alabilirsiniz.

  1. Vişneli Ayva Draje: Kategorinin en iddialı ve farklı lezzetidir. Birçok lezzetin birleşmesiyle oluşan bu ürün görünüm olarak çakıltaşı drajeleri anımsatmaktadır.

  2. Çakıltaşı Draje: Çikolata bazlı bu ürün çocukların favorisi olmanın yanı sıra hediyeleri ve hediye tepsilerini de başarıyla süslüyor.

  3. Bronz, Beyaz ve Bordo Badem Draje: Draje denince ilk akla gelen klasik ürünlerden biridir. Bordu ve bronz kaplama ile hem lezzetine hem görünüme yeni bir hava kattık.

Atıştırmalık olarak tüketilen bu ürünler aynı zamanda hediye amaçlı olarak da tercih edilebilir. İnce kaplamaları ve çeşitli içerik seçenekleri, farklı damak zevklerine hitap eden birçok çeşit draje çikolata ürününün bulunmasını sağlar.

Çekici ve şık görünümü, farklı lezzet seçenekleri, uzun raf ömrü, çeşitli ambalaj seçenekleri, her özel güne uygun olması, kişiselleştirme imkanı, paylaşım ve ikram için uygunluğu gibi sebeplerden neredeyse her özel günün her özel anın hediyesi olabilir. Aynı zamanda farklı muhataplar için de uygunluk göstermesi büyük avantaj. Sevgilinize hazırladığınız kutuyu drajelerle süsleyebilir, bebek görmeye giderken ikramlık olması için götürebilir, arkadaşlarınızın çocuklarına güzel bir iletişim başlangıcı olarak ikram edebilirsiniz. Hepsinde de olumlu ve sevgi dolu bir karşılık bulacaksınız.

Draje Çikolata Fiyatları Ne Kadardır?

Fiyatlar pek çok değişkene bağlı olsa da Schocolate bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir gramajda satın alarak ücret politikasını da kendinize en uygun hale getirmiş olursunuz. 

bottom of page