top of page

Sevgiliye Alınabilecek Yeni Yıl Hediye Fikirleri

Güncelleme tarihi: 16 Ara 2022


Yeni yılın yaklaşmaya başlaması ile birlikte, sevgili olan çiftler birbirlerine alabilecekleri hediyeleri düşünmeye başladı. Sevgililer de dahil olmak üzere çoğu insanın birbirine hediye aldığı yeni yılda, halen daha ne alacağına karar verememiş olanların sayısı da son derece fazla. Söz konusu sevgili olduğu zaman, durum biraz daha ciddiyet gerektiriyor. Bu noktada seçilebilecek yeni yıl hediyeleri oldukça fazla.Birbirinden Lezzeti Yılbaşı Çikolata Kutuları

Hediye denildiği zaman, çoğu kişi kalıcı bir şey almaya odaklanır. Bu belki bir noktada iyi bir şeydir. Ancak özel gün ve geceler için bu tür hediyelerin tercih edilmesi daha doğrudur. Eğlencenin ve coşkunun ön planda olduğu yeni yıl geceleri gibi zamanlarda, o anda bir haz sağlayacak ya da iz bırakacak hediyeler daha isabetlidir. Bu doğrultudan bakılınca, yılbaşına özel hazırlanmış olan çikolata kutuları, yeni yıl hediyeleri arasında oldukça önemli bir yere sahip. Çikolatanın mutlu edici özelliği göz önünde bulundurulduğunda, iyi hazırlanmış bir çikolata kutusu ile sevgiliyi mutlu etmek gayet mümkün. Tabi bu noktada doğru çikolata seçimi ve ambalaj seçimi büyük öneme sahip. Her ne kadar günümüzde çikolata imal eden firmaların sayısı fazla olsa da hepsinin aynı düzeyde kaliteli ve lezzetli ürünler ortaya koyduğunu söylemek olanaksız. Bu yüzden de lezzeti ve bilinirliği ile ön planda olan bir markaya odaklanmak daha doğru olur. Bununla birlikte yeni yıl hediyeleri olarak hazırlanacak çikolata kutularında ambalaj da önemlidir. Klasik ve düz nitelikli ambalajlar, yeni yılın ruhuna uygun değildir. Daha coşkulu ve gösterişli kutuların içerisine yerleştirilmiş çikolatalar, yeni yıl hediyesi olarak rahatlıkla tercih edilebilir.

Schocolate’ın sizlere sunduğu, sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edeceğiniz, yılbaşına özel hediyelik çikolata kutularına buradan ulaşabilirsiniz.


Sevdiklerinizi Gülümsetecek Pelüş Oyuncaklar

Pelüş oyuncaklar da yeni yıl hediyeleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden. Özellikle hediye bir kadına alınacaksa, son derece isabetli bir seçim olduğunu söylemek mümkün. Zira kadınların büyük bir kısmı için pelüş oyuncaklar oldukça ilgi çekicidir. Pelüş ayılar başta olmak üzere, pelüşten imal edilen oyuncaklar iyi bir hediye olabilir. Her ne kadar pelüş oyuncak hediye etmenin klasik hale geldiği söylense de bu oyuncaklar etkilerini sürdürmeye devam ediyor.

Sevgiliye yılbaşında alacağınız bir çikolatanın yanında pelüş ayıcık da almak istiyorsanız, ikisini ayrı ayrı almak yerine Schocolate’ın sizlere sunduğu hem karışık draje hem de pelüş ayıcık ürününü tercih edebilirsiniz. Ürüne bakmak için tıklayınız.Özel Hissettirecek Kişiye Özel Çikolatalar

Yeni yıl için sevgilisine çikolata almak isteyen, ancak biraz da farklılaşmaya gereksinim duyanlar için de kişiye özel çikolatalar tavsiye edilebilir. Genellikle nişan, söz ve kına gecesi gibi etkinliklerde görülen kişiye özel isimli çikolatalar ya da isimli çikolata kutuları, yılbaşı için de iyi bir hediye olabilir. Hediye verilen kişinin kendini daha değerli ve özel hissetmesini sağlayacak bu hediye, iyi bir izlenim bırakabilmek adına yeni yıl hediyeleri arasında değerlendirilmesi gereken seçeneklerden biri.


Sevginizi Gösterecek Kalp Kutu Çikolatalar

Kalp çok eski çağlardan beri aşkı ve sevgiyi ifade etmek için kullanılan bir sembol. Öyle ki kalp ile bu anlamlar günümüzde tamamen iç içe geçmiş durumda. Hem kadınlar hem de erkekler üzerinde etkileyici bir yere sahip olan kalp, hediyelik çikolataların daha estetik hale gelmesini sağlayabilir. Kalp şeklinde özel olarak tasarlanan kalpli kutu çikolatalar, sevgilinin mutlu edilmesi ve ona iyi bir yılbaşı hediyesi verilmesi için oldukça cazip. Üstelik bu kutuların içerisine çeşitli çikolata türlerinin yer alması da kalpli kutu çikolataları daha değerli kılıyor. Tek bir kutuda birden fazla lezzetin deneyimlenmesine olanak tanıyan kalpli kutulu çikolatalar ile siz de sevdiğinizi yeni yılda mutlu edebilir ve ağzında unutamayacağı bir tat bırakabilirsiniz.

Schocolate’ın Truffle Kalp Kutu çikolatasına buradan göz atabilirsiniz.


18 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page